V průběhu února a března 2014 měli rodiče i žáci možnost vyjádřit se k činnosti školy v dotazníkovém šetření. Souhrnné výsledky jsou zde ke stažení.

 

Ve dnech 15. - 16. května 2014 se konalo krajské kolo soutěže Zlatý list. O jeho průběhu čtěte dál článek od jedné z účastnic, žákyně 8. třídy Markéty Mičkové.

V pátek 30. 5. 2014 jsme společně oslavili Den dětí. Vzhledem k nepříznivému počasí probíhal celý den ve škole. Akce začala v tělocvičně přehazovanou mezi učiteli a žáky 8. ročníku. Hrály se tři sety, každý do 10 bodů. Zápasy byly hodně vyrovnané a rozhodovaly se až v posledních chvílích. Velké klání nakonec skončilo 2:1 pro učitele.

Žáci 9. ročníku se nechali inspirovat filmem "Vesničko má středisková" a na fotbal nastoupili jako družstevníci. Učitelé byli tentokráte za Sněhurku a trpaslíky. Družstevníci vyhráli 1:0.

Poté již začaly atrakce, které si připravili žáci 8. ročníku. Za nasbírané lístečky děti nakupovaly sladkosti a jiné zboží. Za finanční příspěvek děkujeme Radě rodičů.

Další foto na pěti stranách ve fotogalerii zde.

 

Žáci deváté třídy se umístili na 12. místě s videopohlednicí  „Trip to Velké Meziříčí“. V této kategorii soutěžilo 23 škol z celé České republiky. Tento výsledek nás těší, neboť jsme nechali za sebou řadu velkých škol,z nichž některé mají ve městě daleko více historických památek.

O natáčení videopohlednice jsem na našich stránkách psali zde.

Pokud jste ještě videopohlednici neviděli, můžete zhlédnout:

Mgr. Marta Aubusová

V pátek 16. května 2014 se v Havlíčkově Brodě konalo krajské kolo biologické olympiády kategorie C. Z 1. místa v okresním kole sem postoupila žákyně naší 8. třídy Natálie Bajerová. V konkurenci 14  soutěžících ze základních škol a gymnázií kraje Vysočina obsadila krásné 6.  místo. Blahopřejeme k dosaženému výsledku a děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy.