Ve středu 16. ledna 2019 se ve Žďáru nad Sázavou konalo okresní kolo dějepisné olympiády. Naši školu reprezentovali dva žáci deváté třídy - Jakub Homola a Zdeňka Březková. V konkurenci 46 žáků základních škol i gymnázií obsadil Jakub krásné 4. místo se ztrátou pouze 1 bodu na medailové umístění a postupuje tak do krajského kola v Pelhřimově. Zdeňka se umístila na 27. místě.

Oběma jmenovaným žákům blahopřejeme k dosaženému umístění, děkujeme za reprezentaci školy a Jakubovi přejeme hodně úspěchů v krajském kole.

Dlouho očekávaný lyžařský kurz je za námi smile! Šesťáci, sedmáci i osmáci zdárně zvládli výcvik ve sjezdovém lyžování i běhu na lyžích.Ten letošní se odehrával na Fajtově kopci ve Velkém Meziříčí, Harusově kopci v Novém Městě na Moravě, na vlastními silami vyjetých stopách v okolí Borů i upravených stopách v okolí Nového Města. Provázelo nás počasí krásně slunečné, ale zvládli jsme odolat i silným poryvům větru. Všem patří velká pochvala za úspěšné zvládnutí lyžařských dovedností a pohodový přístup wink

Lyžařský kurz 2019

Foto zde

Zveme rodiče na třídní schůzky, které se konají ve středu 9. ledna 2019 v 15.30 hodin v kmenových třídách.