Do hodin informatiky v 8. ročníku jsme zařadili téma 3D počítačová grafika. Žáci pracovali v programu Google Sketch Up a vytvářeli vlastní návrhy altánu na zahradu. Zde si můžete prohlédnout práce některých žáků:

 

Dne 25.4.2014 vyrazily děti z tanečního kroužku na „velkou taneční soutěž“ do Žďáru nad Sázavou. Této soutěže se zúčastnilo několik družstev v tanečních stylech jako street dance nebo break dance. Družstva byla rozdělena na mladší žáky a starší žáky. Z naší školy se zúčastnilo celkem 45 žáků, tj. 4 skupiny. A tady máme výsledky :

mladší žáci – street dance – 2.místo

starší žáci – street dance – 2.místo

mladší žáci – break dance – 3.místo

starší žáci – break dance – 1. místo  

fotografie jsou ve fotogalerii

Ve středu před Velikonocemi jsme s dětmi z 2.třídy, v rámci pracovních činností, vařili. Dělali jsme velikonoční speciality jako je velikonoční beránek a dva druhy pomazánek. Před touto hostinou jsme nejdříve slavnostně prostřeli, a pak se pustili do jídla…

D.Havelková

Ostatní fotky najdete ve fotogalerii

 

Dne 24.4. 2014 se výběr žáků 3. -  5. tříd (viz foto) vypravil na každoroční fotbalový turnaj Mc Donald´s CUPU do Velkého Meziříčí. Jednalo se o okrskové kolo.

Ve středu 23. dubna se čtvrtá třída vydala do Velkého Meziříčí na dopravní hřiště. Po namáhavé cestě do kopce jsme se konečně dostali na hřiště, kde jsme se dozvěděli zajímavé informace o dopravních značkách, zajezdili jsme si na kolech a napsali jsme si test cyklisty. Všichni žáci uspěli a dostali průkazy cyklisty. Počasí nám přálo a s úsměvem ve tváři jsme se vydali zpět do školy.

                                                                                                        4. třída a p. uč. K. Brychtová

 

   
   

Kalendář akcí  

Poznávaci zájezd - Rakousko
středa 26.09.2018
00:00
- 00:00 hod.
Projekt Edugard na Balinách
středa 03.10.2018
00:00
- 00:00 hod.