Dne 21.ledna si děti z druhé třídy vyzkoušely před svými kamarády recitovat svoje vybrané básně. Byla to vlastně příprava na příští týden na celoškolní kolo. Všem se recitace podařila a už se těšíme na školní soutěž.                          Benešová Jana


Fotografie můžete zhlédnout ve fotogalerii

V předvánočním čase jsme s dětmi z páté třídy vyrazili do Velkého Meziříčí. Tam jsme navštívili Domov pro seniory, kde jsme zahráli malou scénku, také zahráli na flétny a zazpívali nějaké koledy. Potom jsme všichni společně nazdobili perníky, kterými nakonec ozdobili vánoční stromeček. Všem se to moc povedlo a doufáme, že příští rok za seniory zase vyrazíme…

D.Havelková

Ostatní fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii

 

Každý rok před Silvestrem se v naší tělocvičně koná Silvestrovský turnaj ve stolním tenisu, který pořádá oddíl stolního tenisu TJ Družstevník Bory a Základní škola Hany Benešové Bory. Ani letos tomu nebylo jinak. Všichni hráči se sešli 30. 12. 2013, bylo jich dohromady 39 sportovců.  Celkem odehráli 195 zápasů ve 4 kategoriích.

Další foto ve fotogalerii.

Jako každoročně se v tělocvičně naší základní školy uskutečnil 27. 12. 2013 Vánoční florbalový turnaj. Letos se ho zúčastnilo 5 družstev žáků základních škol a 5 družstev studentů středních škol, tedy celkem 45 hráčů!

 

Dne 19.12. vyšly děti z 2. třídy do okolí Borů hledat krmelec. Našli jsme asi čtyři místa, kam jsme mohli zasypat zvěři. Všichni jsme si užili zimního počasí, vydováděli jsme se na čerstvém vzduchu a můžeme se těšit na příchod Vánoc.

Další fotografie jsou ve fotogalerii, Jana Benešová