V pátek 16. května 2014 se v Havlíčkově Brodě konalo krajské kolo biologické olympiády kategorie C. Z 1. místa v okresním kole sem postoupila žákyně naší 8. třídy Natálie Bajerová. V konkurenci 14  soutěžících ze základních škol a gymnázií kraje Vysočina obsadila krásné 6.  místo. Blahopřejeme k dosaženému výsledku a děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy.

Dne 7.5. 2014 jsme se žáky 3. – 5. třídy (viz foto) vyrazili na fotbalový turnaj McDonald´s Cup – tentokrát na okresní kolo.

V naší skupině bylo celkem pět týmů a hrálo se systémem každý s každým. Kluci byli oproti okrskovému kolu nervóznější. Sice ani jednou neprohráli, ale protože vstřelili pouze 2 góly, zvítězili tak jen v jediném zápase a ostatní remizovali. I přesto se ale umístili na krásném 2. místě, za něž každý obdrželi medaili a ještě pohár.

Vyhrálo mužstvo ze Žďáru n. Sáz. (to i postoupilo do krajského kola), třetí byla ZŠ z Nového Města n. M., čtvrtý Měřín a pátá ZŠ Oslavická.

Díky opět patří současnému trenéru p. Aleši Krčálovi, který si udělal čas a přišel kluky podpořit.

Ve středu 7. května 2014 se v Kulturním domě konala Jarní akademie.Vystoupili na ní žáci naší školy se svým pásmem pro maminky, hrou na flétny, zpěvem, scénkami, zpěvohrou, tancem či módní přehlídkou. Všem se vystoupení podařilo a patří jim velké poděkování.

Poděkování patří také všem rodičům a dalším návštěvníkům za hojnou účast a příspěvek na vstupné. V dobrovolném vstupném bylo vybráno 4 187 Kč, které plánujeme využít na Mikulášskou nadílku na 1. stupni a na ceny za soutěže a olympiády pro žáky.

 Ve fotogalerii najdete 45 fotografií ze všech vystoupení na 3 stranách. Přejít do fotogalerie zde.

Žáci 4. a 7. třídy měli ve středu 7. května 2014 velkou radost. Zapojili se totiž do velké jarní soutěže COOPMÁNIE pro moravské a slezské základní školy a víceletá gymnázia a získali 2. místo. Vyhrávají třídenní zájezd do Jeseníků od 18. - 20. června. Cenu jim v odpoledních hodinách předali zástupci společnosti COOP a radia Čas.

Čtěte dál, jak se na soutěž dívají žáci ze 4. třídy

V pátek 2. května 2014 se na naší škole konal projektový den ke Dni Země. Tentokráte žáci pracovali ve smíšených skupinách - v každé skupině byli žáci od 2. do 8. ročníku. Žáci 9. třídy se podíleli spolu s učiteli na organizace dne. Jednotlivé skupiny prošly 10 dílnami: Pozdrav Slunci, Poslové Slunce, Planety sluneční soustavy, Slunce jako symbol, Slunce náš hodinář, Vítání nového dne, Energetičtí otroci, Rostliny, které změnily svět, Co nám Slunce dává a Slunce naše obživa.

Další foto ve fotogalerii /pozn. fotogalerie má 3 strany po 20 fotografiích/

 

   
   

Kalendář akcí  

Pedagogická rada
pondělí 24.06.2019
13:00
- 15:00 hod.
Sportovní den Křižanov
středa 26.06.2019
07:00
- 13:00 hod.
Slavnostní ukončení školního roku
pátek 28.06.2019
07:40
- 09:00 hod.