V pátek 27. března 2015 se žáci 2. - 5. tříd účastnili turnaje v miniházené. Turnaj se konal ve sportovní hale „Za Světlou“ ve Velkém Meziříčí. Byl to náš první turnaj. Všichni hráli s velkým nasazením a hlavně s obrovským nadšením. Všem velikánská pochvala.

Mgr. Dagmar Křížová

V měsíci březnu se děti z první třídy dozvídaly informace o prevenci zubního kazu v rámci projektu VESELÉ ZOUBKY. Společně jsme si povídali, hráli, poslouchali pohádku. Poté jsme zkusili vyplnit pracovní listy. Seznámili jsme se s potřebami nutnými ke správnému čištění zubů, nakonec jsme dostali od Drogerie Dm drobné dárky. Určitě to bylo zajímavé a spoustu jsme se dověděli.

Benešová Jana

Naše škola připravila stánek s výrobky žáků na výstavě Velikonoční potěšení ve Velkém Meziříčí.

 

Další informace v pozvánce

V úterý 17. března 2015 se ve Žďáru nad Sázavou konalo krajské kolo zeměpisné olympiády kategorie C. Z naší školy do něj z okresního kola postoupil žák 9. třídy Matěj Homola. V konkurenci 10 žáků základních škol a gymnázií Kraje Vysočina obsadil krásné 4. místo. Medailová pozice mu unikla pouze o jediný bod.

K dosaženému úspěchu blahopřejeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy.

Ve středu 18. března 2015 se 9 žáků z 1. stupně zúčastnilo oblastního kola soutěže ve šplhu ve Velkém Meziříčí. Byli to Jan Klimeš, Erika Jandová, Simona Havelková, Tomáš Janda, Jiří Kotačka, Aneta Králová, Michal Mahel, Adam Kotačka a Veronika Studená.

Nejlépe si vedli Jan Klimeš z 1. třídy a Veronika Studená z 5. třídy. Oba obsadili 3. místo a postupují do okresního kola ve Žďáru nad Sázavou. 

Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci školy a postupujícím hodně úspěchů v okresním kole.