Žáci 2.,3.,4. a 5.třídy se dnes, v pátek 17.3., zúčastnili matematické celostátní soutěže MATEMATICKÝ KLOKAN. Soutěžící byli rozděleni do kategorií CVRČEK (2. a 3.třída) a KLOKÁNEK (4. a 5.třída). Žáci řešili logické úlohy rozdílných obtížností. Všichni účastníci se snažili, přejeme jim dobré výsledky.

Budoucí prvňáčky a jejich rodiče zveme do naší druhé miniškoličky.

 Pozvánku připravila Michaela Požárová, 9. ročník

V souvislosti se zvýšeným výskytem infekčního onemocnění příušnic na několika základních a středních školách v Jihlavě jsme byli požádáni Krajskou hygienickou stanicí o zajištění informovanosti rodičů a žáků. Zásady prevence onemocnění najdete v souboru ke stažení:

V únoru je doba masopustu. Jde o třídenní svátek, při kterém se lidé převlékají do masek, užívají si dobrého jídla i pití, zpěvu, tancování a legrace.

Žáci 5. ročníku si toto období připomněli v pátek 3. března v posledních třech vyučovacích hodinách.

 

Ve čtvrtek 9. 3. 2017 jsme s dětmi ze 4. třídy prožili krásné chvíle v naší školní kuchyňce. Společně jsme vařili celé menu.  :)  Jako předkrm děti připravily jednohubky, hlavní chod byla pizza a dezert řezy Raffaelo. Menu se nám moc povedlo a než jsme se nadáli, bylo vše snězeno :-))) Moc jsme si to užil a těšíme se, až si zase společně do kuchyňky vyrazíme. J                                   Tř. uč. Kučerová