Rodiče vítáni

Univerzita Palackého v Olomouci

Ve středu 13. 2. 2019 měly děti v ŠD „karneval“. Nejprve se děti převlékly do svých masek a pak vyrazily do tělocvičny. V tělocvičně pro ně byly připraveny různé soutěže a taneční hry. Na závěr odjely „mašinkou“ do kuchyňky, kde bylo pro ně připraveno občerstvení a tombola. Bylo to moc super a doufáme, že příští rok si tuto akci zopakujeme.

Školní družina slaví 20. výročí svého založení. Učitelé spolu s dětmi toto výročí oslavili. Děti připravily na poslední prosincový týden program, zazpívaly vánoční písně a připravily chutné občerstvení. Pro děti na závěr dokonce "bouchlo" i šampaňské.

Celý měsíc prosinec děti z naší družiny společně s paní učitelkou připravovaly a prožívaly spoustu krásných chvilek zaměřených na vánoční svátky.

V pátek 7. 12. 2018 byly děti z družiny ve Žďáře nad Sázavou na předvánočním turnaji v bowlingu. Všichni jsme si to velice užili a výsledky našeho snažení můžete vidět na fotkách….

V pátek 30. 11. 2018 jsme se s dětmi z ŠD a s jejich rodiči sešli na předvánočním tvořeníJ. Děti si pro své blízké připravily pár vánočních písní a malé občerstvení, které mohli všichni po tvoření ochutnat.  Výrobky se všem moc povedly a doufáme, že se zase někdy sejdeme v tak hojném počtu…