Žáci 2. třídy zažili netradiční týden. „Týden naruby“. Paní učitelky přihlíží a žáci učí. Ano, opravdu to tak bylo. Děti již 2 týdny dopředu plánovaly ve dvojicích přípravu na vyučovací hodinu, kterou si samy zvolily. Po dvojicích si měli možnost vyzkoušet stát na „druhé straně“. Poznaly, jaké to je, když jim někdo skáče do řeči a nenechá je doříct myšlenku, když se musí zdržovat napomínáním apod. Vytvářely si vlastní pracovní listy, hravé činnosti, při kterých jsme se učili. Používali netradiční metody, jako cd-přehrávač v matematice, učili jsme se venku apod. Dokonce dva spolužáci naplánovali v rámci hodiny času exkurzi k dědečkovi, kde jsme viděli domácí zvířata. Celkově byl celý týden velmi pestrý a zábavný. Všechny děti byly odvážné a moc se snažily. Užili jsme si to, a zdá se, že se z toho stane naše tradice.    p.uč. Weinhöferová

všechny fotografie najdete ve fotogalerii