V úterý 25. 2. nás v první třídě navštívili předškoláci z MŠ Bory. Pěkně jsme je přivítali a ukázali jsme jim, jak to v první třídě chodí. Měli jsme právě hodinu pracovních činností, kde jsme si povídali o tom, čím kdo chce být, až vyroste. A pak jsme už předškoláky zapojili do pracovní aktivity – zahráli jsme si na pošťáky a ze stavebnice Roto jsme skládali krabičku převázanou mašličkou. Ta nám dala nejvíce zabrat, ale s pomocí dětí ze školky jsme vše zvládli. Následovala hodina českého jazyka, v úvodu někteří z nás zarecitovali básničky, pak jsme si přečetli pohádku o tetě, která všechno plete. My se to ale snažíme neplést, a proto jsme předvedli našim kamarádům, jak umíme číst, protáhnout prstíky a jak pěkně umíme psát. Na závěr jsme dostali pěkné dárečky, které předškoláci vyrobili, a rozloučili jsme se.

                                                                           Žáci 1. třídy a tř. uč. P. Němcová