Vážení rodiče,

výukové aktivity žáků I. stupně v aktuálním rozsahu budou ukončeny v pátek 26. června 2020. Žáci, kteří jsou přihlášeni k výukovým aktivitám, dostanou tento den od třídních učitelů vysvědčení, organizace dne bude jinak beze změny.

V případě potřeby budou výukové aktivity v omezeném rozsahu probíhat také v pondělí 29. června a v úterý 30. června. Prosíme rodiče, kteří potřebují využít této možnosti, aby nám sdělili odpovědí na mail do pátku 12. června 2020.

Žáci, kteří pokračují v distanční výuce a nejsou přihlášeni k výukovým aktivitám, budou o způsobu předání vysvědčení informováni po vydání manuálu MŠMT v průběhu června.

Učebnice budou žáci odevzdávat a nové dostávat na začátku školního roku v průběhu prvního týdne.

Pokud jsou žáci přihlášeni v červnu na oběd a výukové aktivity budou končit v pátek 26. června, musí si na pondělí 29. června a úterý 30. června odhlásit stravu ve školní jídelně.