JÍDELNÍ LÍSTEK

 

3.6.2019-14.6.2019

Pokrmy obsahují tyto alergeny:                    

                                                                                                                                                                                                   

 

 

PONDĚLÍ 10.6. Polévka kmínová s houskou 1,9

                        Mexický guláš 1, hrášková rýže, ovoce, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

ÚTERÝ 11.6. Polévka z fazolových lusků 1,7

                       Lázeňské rybí filé 1,3,4,7, šťouch. brambory, paprika, jogurt,  

                                                                                                      nápoj, mléko 7                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

STŘEDA 12.6. Polévka zelná s párkem 1

                       Rizoto z vepřového masa, zelný salát 10, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                         

ČTVRTEK 13.6. Polévka z míchaných luštěnin 1,9

                       Pekingské kuřecí nudličky, těstoviny 1, ovoce, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

PÁTEK  14.6. Polévka rychlá s vejci 3,9

                        Masové karbanátky 1,3, brambory, hlávk. salát, nápoj, mléko                                                                                        

                                                                                                                                                                                                                                               

Změna jídelníčku vyhrazena. Pokrmy jsou určeny k okamžité spotřebě.