JÍDELNÍ LÍSTEK

 

25.5.2020-5.6.2020

Pokrmy obsahují tyto alergeny:                     

 

PONDĚLÍ 25.5. Polévka  mrkvová s těstovinou 1

                          Kuřecí na způsob číny, rýže, oplatek, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                          

ÚTERÝ  26.5.  Polévka gulášová 1

                         Těstoviny sypané strouhaným tvarohem, kompot, nápoj, kakao 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

STŘEDA 27.5. Polévka zimní z luštěnin 1,9 

                         Francouzské brambory 3, červená řepa, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

ČTVRTEK 28.5.Polévka vývar se zeleninou a tarhoňou 1,9

                           Hovězí vařené, rajčatová omáčka, houskový knedlík 1,3,7,

                                                                                      oplatek, nápoj, mléko 7                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

PÁTEK    29.5.  Polévka z vaječné jíšky 1,3,9

                           Hrachová kaše s cibulkou 1, uzené, chléb 1, okurka 10, ovoce,

                                                                                                                  nápoj                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

 

 

PONDĚLÍ  1.6. Polévka čočková 1,9

                          Špagety po italsku 1, ovoce, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                             

ÚTERÝ  2.6.   Polévka česneková s opečeným chlebem 1,9

                         Sekaná pečeně 1,3,7, bramborový salát 3,7, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

STŘEDA 3.6. Polévka koprová 1

                        Rizoto po srbsku 3, okurkový salát, nápoj, mléko 7

                                                                                                   

ČTVRTEK 4.6. Polévka  bramborová s cizrnou 9

                           Rybí filé na česneku a slanině 1,4, bramborová kaše 7, zelný

                                                                    salát s paprikou 10, nápoj, mléko 7                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

PÁTEK    5.6. Polévka vločková 1,7

                        Vepřová pečeně, špenát, bramborový knedlík 1,3, ovoce, nápoj,

                                                                                                                    mléko 7                                                                                                                 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

                                                                                                                                                                                                                                                                                            

   Změna jídelníčku vyhrazena. Pokrmy jsou určeny k okamžité spotřebě.