JÍDELNÍ LÍSTEK

 

2.3.2020-13.3.2020

Pokrmy obsahují tyto alergeny:                     

 

PONDĚLÍ  2.3. Polévka  zeleninová s bulgurem 1,9

                          Azu po tatarsku 1, těstoviny 1, ovoce, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                          

ÚTERÝ  3.3.   Polévka brokolicový krém 1,7

                         Lázeňské rybí filé 1,3,4, brambory, jogurt 7, rajče, nápoj,

                                                                                                               mléko 7                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

STŘEDA 4.3. Polévka kmínová s kapáním 1,3,7,9 

                        Vepřová kotleta, špenát 1,3,7, halušky 1, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

ČTVRTEK 5.3.Polévka drožďová 1,3,9

                           Debrecínský guláš 1, houskový knedlík 1,3,7, ovoce, nápoj,

                                                                                                              mléko 7                                                                                                                                                                                                                            

PÁTEK    6.3.  Polévka bramborajda s pohankou 9

                         Kuře pečené na zelí, brambory, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

-------------------------------------------------------------------------------------------------

JARNÍ PRÁZDNINY

 

PONDĚLÍ  9.3. Polévka hrášková krémová

                          Pečený karbanátek 1,3,7, brambory, okurka, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                             

ÚTERÝ  10.3.  Polévka jáhlová se zeleninou 9

                          Kuřecí nudličky po valticku 1, těstoviny 1, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

STŘEDA 11.3. Polévka hrstková 1,9

                          Francouzské brambory 3,7, čalamáda, nápoj, mléko 7

                                                                                                   

ČTVRTEK 12.3. Polévka  česnečka s opečeným chlebem 1,9

                             Špindlerovo maso 1, rýže, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

PÁTEK    13.3. Polévka gulášová 1

                          Žemlovka s jablky a tvarohem 1,3,7, nápoj, mléko 7

                                                                                                                   

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

                                                                                                                                                                                                                                                                                            

   Změna jídelníčku vyhrazena. Pokrmy jsou určeny k okamžité spotřebě.