JÍDELNÍ LÍSTEK

 

17.6.2019-28.6.2019

Pokrmy obsahují tyto alergeny:                    

 

PONDĚLÍ 17.6. Polévka s játrovou rýží  1,3

                         Čočka na kyselo 1, vejce 3, chléb 1, ovoce, nápoj, mléko 7

                                                                                                      

ÚTERÝ 18.6. Polévka květáková 1,7

                       Čevabčiči 1,3 s cibulí a hořčicí 10, brambory, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                               

STŘEDA 19.6. Polévka sýrová s cizrnou 1,7

                         Masová směs na pórku 1, rýže, jogurt 7, čaj, mléko 7  

                                                                                                                                                                                                                                                                        

ČTVRTEK 20.6. Polévka hrachová 1,9

                            Domácí buchty plněné 1,3,7, ovoce, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                 

PÁTEK 21.6. Polévka bramborová se zeleninou 1

                         Tatranský kotlet 7, brambory, okurka, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                    

 

 

PONDĚLÍ 24.6. Polévka s tarhoňou 1,9

                        Hovězí vařené, koprová omáčka 1, houskový knedlík 1,3,7 ,

                                                                                          ovoce, nápoj, mléko 7                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

ÚTERÝ 25.6. Polévka kapustová s krupkami a uzeným masem 1

                        Rybí filé se šunkou a žampiony 4, brambory, rajče, nápoj,  

                                                                                                             mléko 7                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

STŘEDA 26.6. Polévka hrstková 1,9

                       Kuře po zahradnicku 1, rýže, okurkový salát, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                          

ČTVRTEK 27.6. Polévka rajčatová s vločkami 1,9

                       Těstovinový salát 1,7, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

PÁTEK  28.6. Polévka z jarní zeleniny 1,9 MŠ + cizí strávníci

                        Vepřový guláš 1, chléb 1, nápoj, mléko 7

 

HURÁ NA PRÁZDNINY !!!

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

                                                                                                                                                                                                                                                                                           

   Změna jídelníčku vyhrazena. Pokrmy jsou určeny k okamžité spotřebě.

 

   

 

   
   

Kalendář akcí  

Pedagogická rada
pondělí 24.06.2019
13:00
- 15:00 hod.
Sportovní den Křižanov
středa 26.06.2019
07:00
- 13:00 hod.
Slavnostní ukončení školního roku
pátek 28.06.2019
07:40
- 09:00 hod.