STŘEDA 17.4. Polévka rajčatová s rýží 1

                        Smažený květák 1,3,7, brambory, rajčat.salát, nápoj, mléko 7

                       

                          Velikonoční prázdniny                                                                                                                                                                                                                                                                             

ČTVRTEK 18.4. Polévka hráškový krém 1

                       Špenát duš. 1,3,7, uzené, halušky 1,3,7, okurka, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

PÁTEK   19.4. Státní svátek

JÍDELNÍ LÍSTEK

 

22.4.2019-3.5.2019

Pokrmy obsahují tyto alergeny:                    

 

PONDĚLÍ 22.4. Velikonoční pondělí

                       

 

ÚTERÝ 23.4. Polévka bramborová se sýrem 1,7,9

                       Čočka na kyselo 1, vejce 3, okurka 10, chléb 1, jogurt 7, nápoj

                                                                                                  

STŘEDA 24.4. Polévka špenátová 1,3,7

                          Nudle s mákem 1,3,7, kompot, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                            

ČTVRTEK 25.4. Polévka pórková s opečeným chlebem 1,3

                           Srbské rizoto 7, zelný salát 10, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

PÁTEK 26.4. Polévka drožďová 1,3,9

                         Zbruf se sýrem 1,7, těstoviny 1, ovoce, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                   

 

 

PONDĚLÍ 29.4. Polévka zeleninová s pohankou 9

                        Vepřová kýta na paprice 1,7, h.knedlík 1,3,7, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

ÚTERÝ 30.4. Polévka česneková 9

                        Bystřická směs 1, brambory, tvarohový krém 7, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

STŘEDA 1.5. Státní svátek

                      

                       

ČTVRTEK 2.5. Polévka čočková 1,9

                         Langoše se sýrem a kečupem 1,3,7, ovoce, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

PÁTEK   3.5.  Slepičí vývar s nudlemi 1,9

                          Zapeč. rybí filé se sýrem 1,4,7, br. kaše 7, rajče, nápoj, mléko 7                                                                          

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

                                                                                                                                                                                                                                                                                           

   Změna jídelníčku vyhrazena. Pokrmy jsou určeny k okamžité spotřebě.

                                                                                                   

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

                                                                                                                                                                                                                                                                                          

   Změna jídelníčku vyhrazena. Pokrmy jsou určeny k okamžité spotřebě.