PÁTEK   19.6. Polévka zelná 1

                          Langoše se  sýrem a kečupem 1,3,7, ovoce, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

JÍDELNÍ LÍSTEK

 

22.6.2020-3.7.2020

Pokrmy obsahují tyto alergeny:                     

 

PONDĚLÍ  22.6. Polévka  masová 1,9

                           Fazole mexické, chléb 1, ovoce, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                          

ÚTERÝ  23.6.  Polévka jahelná se zeleninou 9

                          Vepř. pečeně, mrkev 1, brambory, moučník 1,3,7nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

STŘEDA 24.6. Polévka pórková s vločkami 1 

                         Špindlerovo maso 1, rýže, tvarohový dezert 7, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

ČTVRTEK 25.6.Polévka krkonošská cibulačka 1

                            Kapustový karbanátek 1,3, šťouchané brambory, zelný salát s

                                                                                        koprem, nápoj, mléko 7                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

PÁTEK    26.6.  Polévka z červené čočky 1,9

                           Hovězí kostky pikant 1, těstoviny 1, nápoj, mléko 7

                                                                                                      

                                                                                                                 

 

 

PONDĚLÍ 29.6. Polévka zimní s vločkami 1,9

                           Segedínský guláš 1,7, houskový knedlík 1,3,7, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                             

ÚTERÝ  30.6.  Polévka bramborová se sýrem 7

                         Lázeňské rybí filé 1,3,4,7, šťouch.brambory, rajčatový salát,

                                                                                                     nápoj, mléko 7                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

STŘEDA  1.7. Polévka fazolová 1

                         Jogurtové knedlíky s ovocným přelivem 1,7, nápoj, mléko 7

                                                                                                   

ČTVRTEK 2.7. Polévka  zeleninová s bulgurem 9

                           Špagety po milánsku 1, ovoce, nápoj, mléko 7  

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

PÁTEK     3.7. Polévka květákovo-brokolicová 1,7

                         Kuřecí řízek smažený 1,3,7, bramborová kaše 7, okurka 10,

                                                                                                         nápoj, mléko 7                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

                                                                                                                                                                                                                                                                                            

   Změna jídelníčku vyhrazena. Pokrmy jsou určeny k okamžité spotřebě.