JÍDELNÍ LÍSTEK

 

20.1.2020-31.1.2020

Pokrmy obsahují tyto alergeny:                    

 

PONDĚLÍ 20.1. Polévka hovězí vývar se zeleninou a nudlemi 1,9

                         Rybí biftečky 1,3,4, šťouch. brambory, okurk.salát nápoj,

                                                                                                                  mléko 7                                                                                                                                                                                                        

ÚTERÝ 21.1. Polévka čočková 1,9

                     Kuřecí papání 1,3, červená řepa, ovoce, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

STŘEDA 22.1. Polévka drožďová 1,3,7,9

                         Hovězí kostky pikant 1, rýže, tvaroh. dezert 7, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                               

ČTVRTEK 23.1.Polévka česneková s pohankou a sýrem 7,9

                          Vepřová pečeně, dušená mrkev 1, brambory, nápoj, mléko 7 

                                                                                                                                                                                                                        

PÁTEK 24.1. Polévka květákovo-brokolicová 1,7

                         Langoše se sýrem a kečupem 1,3,7, ovoce, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

-------------------------------------------------------------------------------------------------

PONDĚLÍ 27.1. Polévka celerová 1,7,9

                        Hov. džuveč, těstoviny 1, jogurt s cereal. 1,7 , nápoj, mléko 7

                                                                                      

ÚTERÝ 28.1. Polévka rajčatová s rýží 1

                       Kuře po lačnovsku 1, brambory, paprika, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

STŘEDA 29.1. Polévka selská 1,9

                       Hrachová kaše s cibulkou 1, uzené, chléb 1, okurka 10, ovoce,

                                                                                               nápoj, mléko 7

ČTVRTEK 30.1. Polévka zeleninová 1,7

                       Segedínský guláš 1,7, houskový knedlík 1,3,7, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                   

PÁTEK  31.1. pouze MŠ a cizí strávníci

                          Polévka vločková 1,3,9

                           Sekaná pečeně 1,3,7, brambory, rajčatový salát, nápoj, mléko 7                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

                                                                                                                                                                                                                                                                                           

   Změna jídelníčku vyhrazena. Pokrmy jsou určeny k okamžité spotřebě.