JÍDELNÍ LÍSTEK

 

14.5.2018-25.5.2018

Pokrmy obsahují tyto alergeny:

PONDĚLÍ 14.5. Polévka mrkvovo-brokolicová s nudlemi 1

                           Azu po tatarsku 1, rýže, ovoce, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                            

ÚTERÝ   15.5. Zeleninová s kuskusem 1,9

                          Rybí karbanátek pečený 1,3,4,7, šťouch. brambory, hlávkový

                                                                                            salát, nápoj, mléko 7                                                                                                  

STŘEDA 16.5. Polévka kmínová s houskou 1,9

                         Pikantní masová směs 1, kuskus 1, jogurtový dezert 7, nápoj,

                                                                                                              mléko 7                                                                                       

ČTVRTEK 17.5. Polévka z červené čočky 1,9

                           Plněné domácí buchty 1,3,7 s povidly a tvarohem, ovoce,

                                                                                                          nápoj, kakao 7                                                                                                                                                                                                                          

PÁTEK 18.5. Polévka koprová 1,7

                       Kuřecí závitek s mozzarellou 7 a špenátem, brambory, okurka

                                                                                                       nápoj, mléko 7 

                                                                                                                                 

                                                                                            

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

 

PONDĚLÍ 21.5. Polévka zimní s vločkami 1,9

                        Zbruf se sýrem 1,7, těstoviny 1,3,7, tvarohový dezert 7, nápoj,

                                                                                                            mléko 7                                                                                                                            

ÚTERÝ 22.5. Polévka hedvábná česnečka 1,9

                         Hrachová kaše s cibulkou 1, moravské uzené, okurka 10, chléb

                                                                                                             1, ovoce, čaj                                                                                                                                                                                                          

STŘEDA 23.5. Polévka vývar s tarhoňou 1,9

                          Hovězí vařené, rajčatová omáčka 1, houskový knedlík 1,3,7

                                                                                                      nápoj, mléko 7                                                                                     

ČTVRTEK 24.5. Polévka brokolicová krémová s opečenou houskou 1,7

                           Kuřecí „ Křupeto " 1,3,7, brambory, červená řepa, nápoj,

                                                                                                             mléko 7                                                                                                                                                                      

PÁTEK    25.5. Polévka cibulová s bramborem 1

                         Vepřová pečeně, dušená kapusta 1, br. knedlík 1,3,7, ovoce,

                                                                                                         nápoj, mléko 7

                                                                                                    

                                                                                                                                                                                                

   Změna jídelníčku vyhrazena. Pokrmy jsou určeny k okamžité spotřebě.

 

 

   
   

Kalendář akcí  

Zkouška sboru s Ivou Bittovou
čtvrtek 24.05.2018
17:00
- 19:00 hod.
Den dětí
pátek 01.06.2018
07:40
- 12:15 hod.
Železný mužíček
úterý 05.06.2018
07:40
- 12:15 hod.
Malé školní maturity
středa 06.06.2018
07:40
- 15:00 hod.