ČTVRTEK 21.3. Polévka rychlá s vejci 3

                          Rybí filé se slaninou a česnekem 1,4, br.kaše 7, rajče, nápoj,

                                                                                                                mléko 7                                                                                                                                                                                                                       

PÁTEK   22.3.  Polévka z fazolových lusků 1,7

                         Čínské maso dvou barev 1, rýže, ovoce, nápoj, mléko 7

JÍDELNÍ LÍSTEK

 

25.3.2019-5.4.2019

Pokrmy obsahují tyto alergeny:

                     Ředitelské volno

PONDĚLÍ 25.3.Polévka kedlubnová s bramborem 1,7

                          Luhačovický špaček 1,3, brambory, nápoj, mléko 7

ÚTERÝ 26.3.   Polévka zeleninová s bulgurem 1,9

                        Hrachová kaše s cibulkou 1, uzené, chléb 1, okurka 10, ovoce,

                                                                                                   nápoj, mléko 7                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

STŘEDA 27.3. Polévka rýžová 9

                         Segedínský guláš 1,7,10, houskový knedlík 1,3,7, ovoce, nápoj,

                                                                                                               mléko 7                                                                                                         

ČTVRTEK 28.3. Polévka luštěninová 1,9

                           Rybí filé lázeňské 3,4,7, bramborová  kaše 7, mrkvový salát s

                                                                              mandarinkou, nápoj, mléko 7                                                                                                                                                                                                                                         

PÁTEK 29.3. Polévka krupicová s vejci 1,3,9

                         Křupavé kuře 7,10, rýže, paprika, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                    

 

 

PONDĚLÍ 1.4. Polévka jarní zeleninová  1,7,9

                        Těstoviny fantasio 1,3, celerový salát, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

ÚTERÝ 2.4. Polévka masový krém 1,9

                        Rybí filé na smetaně 1,4,7, brambory, červená řepa 10, nápoj,

                                                                                                                mléko 7                                                                                                                                                                                          

STŘEDA 3.4. Polévka dýňový krém 1,7

                       Dukátové buchtičky s vanilkovým krémem 1,7, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

ČTVRTEK 4.4. Polévka pórková s kapáním 1,3,9

                         Smaž. kuřecí řízek 1,3,7, brambory, okurka10, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

PÁTEK   5.4.  Polévka z červené čočky 1,9

                         Játra na cibulce 1, rýže, jogurt 7, nápoj, mléko 7

                                                                                        

                                                                                                                                                                                                                                                                                          

   Změna jídelníčku vyhrazena. Pokrmy jsou určeny k okamžité spotřebě.

                                                               

   

 

   
   

Kalendář akcí  

Klokan - matematická soutěž
pátek 22.03.2019
07:40
- hod.
Volný den
pondělí 25.03.2019
07:00
- hod.
2. miniškolička
úterý 26.03.2019
15:30
- hod.
Zápis do první třídy
pátek 12.04.2019
13:00
- 17:00 hod.
Zlatý list - místní kolo
úterý 16.04.2019
07:40
- hod.
Zlatý list pro mladší
pátek 26.04.2019
07:40
- hod.
Beseda s policií - II. stupeň
úterý 30.04.2019
00:00
- 00:00 hod.