JÍDELNÍ LÍSTEK

 

17.9.2018-28.9.2018

Pokrmy obsahují tyto alergeny:

PONDĚLÍ 17.9. Polévka brokolicová 1,7

                          Kuře pečené po staropražsku 1,10, brambory, rajčatový salát,

                                                                                                    nápoj, mléko 7                                                                                                               

ÚTERÝ 18.9. Polévka čočková 1,9

                         Dukátové buchtičky s vanilk. krémem 1,3,7,ovoce,nápoj,mléko 7

                                                                                                                                                                                                   

STŘEDA 19.9. Polévka barevná s pohankou

                       Špagety po milánsku 1,7, jogurt 7, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

ČTVRTEK 20.9. Polévka selská 1, 9

                           Rybí filé se sýrem 4,7, brambory, paprika, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

PÁTEK 21.9. Polévka hovězí s tarhoňou 1,3,9

                       Játra na cibulce 1, rýže, ovoce, nápoj, mléko 7

                                                                                                                

                                                                                                       

                                                                                                                                  

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

 

PONDĚLÍ 24.9. Polévka kapustová s krupkami a uzeným masem 1

                       Azu po tatarsku 1, těstoviny 1,3, tvarohový dezert 7 , nápoj,

                                                                                                              mléko 7                                                                                                                                                                                                                                         

ÚTERÝ 25.9. Polévka fazolová  1,9

                        Pizza se šunkou a sýrem 1,3,7, ovoce, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

STŘEDA 26.9. Polévka gulášová 1

                       Mletý řízek s nivou 1,7, brambory, míchaný zeleninový salát,

                                                                                                    nápoj, mléko 7                                                                                                                                                                                         

ČTVRTEK 27.9. Polévka krupicová s vejci 1,3,9

                          Hrachová kaše s cibulkou 1, uzené, okurka 10,chléb 1, nápoj,

                                                                                                           mléko 7                                                                                                            

PÁTEK   28.9. Státní svátek

                        

                                                                                                        

                                                                                                    

                                                                                                                                                                                                

   Změna jídelníčku vyhrazena. Pokrmy jsou určeny k okamžité spotřebě

 

 

   
   

Kalendář akcí  

Poznávaci zájezd - Rakousko
středa 26.09.2018
00:00
- 00:00 hod.
Projekt Edugard na Balinách
středa 03.10.2018
00:00
- 00:00 hod.