STŘEDA 26.6. Polévka hrstková 1,9

                       Kuře po zahradnicku 1, rýže, okurkový salát, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                          

ČTVRTEK 27.6. Polévka rajčatová s vločkami 1,9

                       Těstovinový salát 1,7, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

PÁTEK  28.6. Polévka z jarní zeleniny 1,9 MŠ + cizí strávníci

                        Vepřový guláš 1, chléb 1, nápoj, mléko 7

 

HURÁ NA PRÁZDNINY !!!

JÍDELNÍ LÍSTEK

 

1.7.2019-12.7.2019

Pokrmy obsahují tyto alergeny:                    

 

PONDĚLÍ 1.7. Polévka krkonošská cibulačka  1,7

                        Zapeč. těstoviny s uzeninou 1,3,7,zelný salát10, nápoj, mléko 7

                                                                                                      

ÚTERÝ 2.7. Polévka barevná s pohankou 9

                      Vepřový přírodní plátek 1, brambory,  okurka 10, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                 

STŘEDA 3.7. Polévka z červené čočky 1,9

                        Kynuté knedlíky s ovocem, nápoj, mléko 7  

                                                                                                                                                                                                                                                                        

ČTVRTEK 4.7. Polévka selská 1,9

                           Kuřecí čína, rýže, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                 

PÁTEK 5.7. Státní svátek

                        

                                                                                                                                                                                                   

 

 

PONDĚLÍ 8.7. Polévka z vaječné jíšky 1,3,9

                       Rybí filé na bylinkách 1,4, bramborová kaše 7, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

ÚTERÝ 9.7. Polévka česneková 1,9

                       Italský guláš 1, těstoviny 1,3, nápoj, mléko 7  

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

STŘEDA 10.7. Polévka květákovo-brokolicová 1,7

                       Sekaná pečeně 1,3,7, brambory, rajčatový salát, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                          

ČTVRTEK 11.7. Polévka slepičí s těstovinou 1,9

                       Vepřová pečeně, špenát 1,3,7, halušky 1, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

PÁTEK  12.7. Polévka celerová s opečenou houskou 1,7,9

                        Kovbojské fazole 1, chléb 1, nápoj

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

   Změna jídelníčku vyhrazena. Pokrmy jsou určeny k okamžité spotřebě.