JÍDELNÍ LÍSTEK

 

25.11.2019-6.12.2019

Pokrmy obsahují tyto alergeny:                    

 

PONDĚLÍ 25.11. Polévka masová 1

                         Rybí filé po lázeňsku 3,4, bramborová kaše 7, zelný salát s

                                                                                      koprem, nápoj, mléko 7                                                                                                              

ÚTERÝ 26.11. Polévka pórková s vločkami 1,7

                     Barevné vepřové nudličky 1, rýže, čokoládový tvaroháček 7,

                                                                                                   nápoj, mléko 7                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

STŘEDA 27.11. Polévka z míchaných luštěnin 1,9

                           Domácí buchty plněné tvarohem a povidly 1,3,7, ovoce, nápoj,

                                                                                                               mléko 7                                                                                                                                

ČTVRTEK 28.11.Polévka bramborová se sójou 1,9

                            Smažené kuřecí špalíčky 1,3,7, brambory, nakládaná zelenina 

                                                                                                      nápoj, mléko 7                                                                                                            

PÁTEK 29.11. Polévka zeleninová se sýrovým kapáním 1,3,7,9

                           Hovězí po stroganovsku 1, těstoviny 1, nápoj, mléko 7 

                                                                                  

                                                                                                                                                                                                               

-------------------------------------------------------------------------------------------------

PONDĚLÍ 2.12. Polévka luštěninová 1,9

                         Smažený sýr 1,3,7, brambory, červená řepa, nápoj, mléko 7

                                                                                      

ÚTERÝ 3.12. Polévka bramborová s krupkami 1,9

                       Přírodní kuřecí plátek 1, rýže s kukuřicí a paprikou, rajče,

                                                                                                   nápoj, mléko7                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

STŘEDA 4.12. Polévka celerová s houskou 1,7,9

                       Fazolový guláš s vepřovým masem 1 a zeleninou, chléb 1,

                                                                                moučník 1,3,7, nápoj, mléko 7

ČTVRTEK 5.12. Polévka zeleninová 1,9

                       Vepřová kýta na smetaně 1,3,7, houskový knedlík se

                                       špaldovou moukou a mrkví 1,3,7, ovoce, nápoj, mléko 7                                                                                                                                                                                       

PÁTEK  6.12. Polévka mlsného čertíka Bertíka 1,7

                       Ohnivé vlasy samotného Lucifera posypané andělským

                                   prachem 1,7, čertovo-andělské tajemství 7, nápoj, mléko 7

                                                                                                              

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

                                                                                                                                                                                                                                                                                           

   Změna jídelníčku vyhrazena. Pokrmy jsou určeny k okamžité spotřebě.