JÍDELNÍ LÍSTEK

 

11.2.2019-22.2.2019

Pokrmy obsahují tyto alergeny:

PONDĚLÍ 11.2.Polévka vločková s bramborem a zeleninou 1,9

                           Pikantní masová směs, tarhoňa 1, ovoce, nápoj, mléko 7

ÚTERÝ 12.2.   Polévka fazolová 1

                       Rybí karbanátek se sýrem 3,4,7, br.kaše 7, mrkvový salát, nápoj,

                                                                                                              mléko 7                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

STŘEDA 13.2. Polévka frankfurtská s bramborem 1

                         Bramborová plněná roláda 1,3, zelí dušené 10, nápoj, mléko 7 

                                                                                                        

ČTVRTEK 14.2. Polévka mrkvová 1

                           Kuře pečené, kuskus 1, okurkový salát, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                        

PÁTEK 15.2. Polévka bramborová se sójou 9

                         Vepřové na kmíně 1, rýže, ovoce, nápoj, mléko 7

                                                                                    

                                                                                                                

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

 

PONDĚLÍ 18.2. Polévka barevná s pohankou 9

                        Těstoviny se sýrovou omáčkou, ovoce, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                     

ÚTERÝ 19.2. Polévka zelná s klobásou 1,7

                        Rybí filé zapeč.se šunkou a žampiony 1,4,7, brambory,   

                                                                                rajčat.salát, nápoj, mléko 7                                                                                                

STŘEDA 20.2. Polévka slepičí s kuskusem 1, 9

                       Kuře na paprice 1,7, housk. knedlík 1,3,7, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

ČTVRTEK 21.2. Polévka čočková 1,9

                           Mexický guláš 1, hrášková rýže, puding s ovocem 7, nápoj,

                                                                                                                mléko 7                                                                                                                                                                                                                      

PÁTEK   22.2.  Polévka rajčatová s rýží 1

                         Pizza se šunkou a sýrem 1,3,7, ovoce, nápoj, mléko 7

                                                                                                   

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

                                                                                                                                                                                                                                                                                           

   Změna jídelníčku vyhrazena. Pokrmy jsou určeny k okamžité spotřebě.