JÍDELNÍ LÍSTEK

 

1.10.2018-12.10.2018

Pokrmy obsahují tyto alergeny:

PONDĚLÍ 1.10. Polévka drožďová 1,3,9

                         Drůbeží maso na čínský způsob 6, bulgur 1, ovoce, nápoj,

                                                                                                            mléko 7                                                                                                               

ÚTERÝ 2.10. Polévka koprová 1,7

                         Rybí filé se smetanovým křenem 1,4,7, brambory, paprika,               

                                                                                                     nápoj,mléko 7                                                                                                                                                                                                    

STŘEDA 3.10. Polévka kmínová s houskou 1,9

                       Plněné papriky 1, rajčatová omáčka 1, houskový knedlík 1,3,7,

                                                                                      ovoce, nápoj, mléko 7                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

ČTVRTEK 4.10. Polévka z míchaných luštěnin 1, 9

                           Vepřová pečeně, mrkev dušená 1, brambory, tvarohová pěna 7,

                                                                                                     nápoj, mléko 7                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

PÁTEK 5.10. Polévka mrkvová 1

                       Mexický guláš 1, hrášková rýže, ovoce, nápoj, mléko 7

                                                                                                                

                                                                                                        

                                                                                                                                   

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

 

PONDĚLÍ 8.10. Polévka luštěninová 1,9

                       Kuřecí nudličky na smetaně 1,7, rýže, jogurt, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

ÚTERÝ 9.10. Polévka květákovo-brokolicová  1,7

                       Vepřenky s cibulí a hořčicí 1,10, brambory, ovoce, nápoj,                                                                                                                                           

                                                                                                              mléko 7                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

STŘEDA 10.10. Polévka masový krém 1,9

                        Kovbojské fazole 1, chléb 1, moučník 1,3,7, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                            

ČTVRTEK 11.10. Polévka rajčatová s rýží 1

                           Smažený květák 1,3,7, brambory, okurkový salát, nápoj,

                                                                                                           mléko 7                                                                                                            

PÁTEK   12.10. Krkonošská cibulačka 1

                         Hovězí kostky pikant 1,10, těstoviny 1,3, ovoce,nápoj,mléko 7

                                                                                                        

                                                                                                    

                                                                                                                                                                                                

   Změna jídelníčku vyhrazena. Pokrmy jsou určeny k okamžité spotřebě.