JÍDELNÍ LÍSTEK

 

11.3.2019-22.3.2019

Pokrmy obsahují tyto alergeny:

PONDĚLÍ 11.3.Polévka selská 1,9

                          Krůtí plněná rolka 1, brambory, okurka, nápoj, mléko 7

ÚTERÝ 12.3.   Polévka drožďová 1,3,9

                        Vepřové nudličky po valticku 1, rýže, ovoce, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

STŘEDA 13.3. Polévka s krupkami 1,9

                         Hov. vařené, rajčatová omáčka 1, těstoviny 1, tvaroh 7, nápoj,

                                                                                                               mléko 7                                                                                                         

ČTVRTEK 14.3. Polévka z míchaných luštěnin 1,9

                           Křupavé kuře 1,7, brambory, paprika, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                        

PÁTEK 15.3. Polévka z vaječné jíšky 1,3,9

                         Mexické fazole 10,chléb 1,moučník 1,3,7, ovoce,nápoj,mléko 7

                                                                                    

                                                                                                                

 

 

PONDĚLÍ 18.3. Polévka cizrno-brokolicová krémová 1,7

                        Čevabčiči s hořčicí a cibulí 1,3,10, brambory, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

ÚTERÝ 19.3. Polévka z jarní zeleniny 1,9

                        Špagety po italsku 1, ovoce, nápoj, mléko 7     

                                                                                                                                                                                        

STŘEDA 20.3. Polévka bramborová 9

                       Vepř.pečeně, dušená mrkev 1,brambory, jogurt 7,nápoj,mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

ČTVRTEK 21.3. Polévka rychlá s vejci 3

                          Rybí filé se slaninou a česnekem 1,4, br.kaše 7, rajče, nápoj,

                                                                                                                mléko 7                                                                                                                                                                                                                       

PÁTEK   22.3.  Polévka z fazolových lusků 1,7

                         Čínské maso dvou barev 1, rýže, ovoce, nápoj, mléko 7

                                                                                                   

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

                                                                                                                                                                                                                                                                                           

   Změna jídelníčku vyhrazena. Pokrmy jsou určeny k okamžité spotřebě.

                                                                                      

   

 

   
   

Kalendář akcí  

Klokan - matematická soutěž
pátek 22.03.2019
07:40
- hod.
Volný den
pondělí 25.03.2019
07:00
- hod.
2. miniškolička
úterý 26.03.2019
15:30
- hod.
Zápis do první třídy
pátek 12.04.2019
13:00
- 17:00 hod.
Zlatý list - místní kolo
úterý 16.04.2019
07:40
- hod.
Zlatý list pro mladší
pátek 26.04.2019
07:40
- hod.
Beseda s policií - II. stupeň
úterý 30.04.2019
00:00
- 00:00 hod.