JÍDELNÍ LÍSTEK

 

20.5.2019-24.5.2019

Pokrmy obsahují tyto alergeny:                    

 

PONDĚLÍ 20.5. Polévka celerová s luštěninovými nudličkami 1,9

                        Kuřecí nudličky po valticku 1, bulgur 1, tvarohový dezert 7,

                                                                                                      nápoj, mléko 7

ÚTERÝ 21.5. Polévka vývar s těstovinovými písmenky 1,9

                        Hrachová kaše s cibulkou 1, uzené, okurka 10, chléb 1, ovoce,

                                                                                                  nápoj, mléko 7                                                                                            

STŘEDA 22.5. Polévka drožďová 1,3,9

                          Vepřové na kmíně 1, brambory, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                      

ČTVRTEK 23.5. Polévka zeleninová 9

                            Vepř. pečeně, bramborový knedlík 1,3, kysané zelí 1,10, nápoj,

                                                                                                              mléko 7                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

PÁTEK     24.5. Polévka bramborová 1,9

                           Krupicová kaše 1, kompot, ovoce, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

                                                                                                                                                                                                                                                                                            

   Změna jídelníčku vyhrazena. Pokrmy jsou určeny k okamžité spotřebě.