JÍDELNÍ LÍSTEK

 

12.11.2018-20.11.2018

Pokrmy obsahují tyto alergeny:

PONDĚLÍ 12.11. Polévka z vaječné jíšky 1,3

                           Italský guláš 1, těstoviny 1,3, ovoce, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                           

ÚTERÝ 13.11. Polévka kapustová s krupkami a uzeným masem 1

                         Rožnovská kapsa, brambory, tvarohová pěna 7, nápoj, mléko 7               

                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

STŘEDA 14.11. Polévka rajčatová s těstovinou 1

                         Krupicová kaše s kakaem 1,7, kompot, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                          

ČTVRTEK 15.11. Polévka gulášová 1

                             Rybí prsty smažené 1,3,4,7, brambory, salát z čínského zelí a

                                                                                            mrkve, nápoj, mléko 7                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

PÁTEK 16.11. Polévka luštěninová 1,9

                       Znojemská hovězí pečeně 1, rýže, ovoce, nápoj, mléko 7

                                                                                    

                                                                                                                

                                                                                                                                                                                                                                          

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

 

PONDĚLÍ 19.11. Polévka koprová 1,7

                         Kapustový karbanátek 1,3,7, brambory, červená řepa, nápoj,

                                                                                                                mléko 7                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

ÚTERÝ 20.11. Polévka zeleninová s drožďovými knedlíčky 1,3

                         Špagety po italsku 1,7, jogurt 7, nápoj, mléko 7                                                                                                                                           

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

STŘEDA 21.11. Polévka ragú s rýží 1,9

                        Křehké kuře 1,3,7, šťouchané brambory, školní salát 10,  

                                                                                                   nápoj, mléko 7                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

ČTVRTEK 22.11. Polévka cibulová s bramborem 1

                           Hovězí tokáň 1, rýže, tyčinka, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                        

PÁTEK   23.11. Polévka česneková s opečeným chlebem 1,9

                          Hrachová kaše s cibulkou 1, uzené, okurka 10, chléb 1, ovoce,

                                                                                                  nápoj, mléko 7                                                                                                       

                                                                                                    

                                                                                                                                                                                                

   Změna jídelníčku vyhrazena. Pokrmy jsou určeny k okamžité spotřebě.