Žáci třetího ročníku se v hodinách předmětu člověk a svět učí o své obci. A protože jsme se chtěli dozvědět co nejvíce informací, navštívili jsme obecní úřad, knihovnu a muzeum. Zde nám svůj čas věnovala p. Blanka Křížová, která nám řekla spoustu informací, ukázala nám zmiňované muzeum, kde jsme si dokonce mohli vyzkoušet některé historické předměty, které používali naši předkové. V knihovně nám pak přečetla pověsti z okolí Borů a společně jsme si prohlédli internetové stránky naší obce.

V další hodině jsme podnikli malou výpravu do naší obce, kde děti plnily úkoly, které se týkaly historických památek, rodáků naší obce, ale také dopravní výchovy.

Závěr našeho miniprojektu proběhl ve škole, kde jsme si v hodině čtení dočetli pověsti, v hodině slohu napsali některé informace o obci a v předmětu člověk a svět psali žáci malý kvíz, kde si mohli navzájem porovnat své znalosti o Borech. Dětem se výuka líbila a do jednotlivých úkolů se aktivně zapojovaly, což je vidět i na fotografiích.

P.uč. Pavlína Němcová

Další fotografie ve fotogalerii.

   
   

Kalendář akcí  

Turnaj v miniházené
čtvrtek 13.12.2018
07:00
- hod.
Vánoční den
pátek 21.12.2018
07:40
- 12:15 hod.
Vánoční florbalový turnaj pro ZŠ
čtvrtek 27.12.2018
07:30
- hod.
Třídní schůzky
středa 09.01.2019
15:30
- 17:00 hod.