Jako každoročně se v tělocvičně naší základní školy uskutečnil 27. 12. 2013 Vánoční florbalový turnaj. Letos se ho zúčastnilo 5 družstev žáků základních škol a 5 družstev studentů středních škol, tedy celkem 45 hráčů!

Kdo by si ale myslel, že účastníky byli jen současní a bývalí žáci naší školy, ten by se mýlil. K naší velké radosti k nám přijeli také žáci ze ZŠ Křižanov a ZŠ Radostín nad Oslavou. V letošním ročníku bylo sehráno celkem 23 zápasů. A výsledky?

Kategorie žáci ZŠ:

1.     1.   místo: „Los Žumpos“: M. Zástěra, L. Zeisel, J. Požár, J. Starý, P. Víglaský

2.     2.   místo: „RB“: M. Kaštanová, M. Rimeš, P. Staněk, R. Hladík

3.      3.  místo: „Bobři“: M. Homola, T. Staněk, T. Koudela, D. Invald

4.     4.   místo: „Exit“: J. Tomšík, P. Bayer, O. Hladík, D. Muzikář, J. Stefanjuk

5.     5.   místo:  L. Marek, M. Zedník, D. Michek, D. Požár, Š. Lysák

Kategorie středních škol:

1.      1. místo: „Boloňské špagety“: R. Havlíček, R. Šejnoha, D. Hochmann, St. Krejčí

2.      2.  místo: „Klement“: T. Kadlec, V. Požár, J. Kvapil, J. Koudela

3.       3. místo: „Zatím nic“: M. Ochrana, V. Kropáček, T. Komzák, J. Sojka, T. Plocek

4.       4.  místo: „Marýskové“: M. Sklenář, J. Stupka, J. Klobása, L. Vařeka, R. Sedlák

5.       5.  místo: R. Král, A. Víglaský, J. Hošek, F. Zikmund, P. Rozmarín

Nejlepším střelcem se stal Josef Starý, který vstřelil v průběhu turnaje 6 gólů.

Chtěla bych poděkovat panu učiteli Martinu Chalupovi, který rozhodoval jednotlivé zápasy, a firmě Vezeko s.r.o. Velké Meziříčí, která věnovala ceny pro vítězná družstva.

Mgr. Zuzana Jurková

Pedagogická rada