Poslední týden v červnu je už tradicí, že jsou předškolní děti pasovány na“ velké školáky“. Celý měsíc se poctivě učí básně, písně a tanečky, aby svým maminkám, tatínkům, babičkám a dědům ukázaly, co vše se za dobu docházky do mateřské školy naučily. Musíme děti velmi pochválit, jako každý rok i letos se bylo na co koukat. Jsme velmi pyšné na to, co jsme s dětmi všechno zvládly, ale zároveň i smutné, protože nám odchází další „naše děti“ do školy. Přejeme dětem, aby se jim ve škole líbilo, našly si nové kamarády a brzy si zvykly na jiný režim. Rodičům zase pilné a šikovné děti a spoustu trpělivosti, protože na začátku je vše těžké, ale vždy nás to posune o kousíček dál.

MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování
MŠ -pasování