Chlapci a děvčata ze třetí třídy se zapojili do soutěže Mladí designeři 2017, kterou vyhlásila ŠKODA AUTO. Děti nakreslily podle své fantazie chytré auto budoucnosti a v hodině slohu k němu napsaly kratičký příběh. Podívejte se, jak se dětem jejich práce povedla. Všem přejeme, aby zaujala porotu svou originalitou a dočkala se ocenění.
M. Aubusová a tř. uč P. Němcová
 

Vesmírná kost

Moje auto se jmenuje Kost. Dokáže různé věci: létat, jezdit a plavat. Bodliny chrání řidiče a spolujezdce. Při nárazu s jiným autem se bodliny zasunou a vyjde z nich pára, která ochrání obě auta. (Airbag) Drápela Lukáš, Kadlec Jakub

1

 

Tvarováček

Toto auto se jmenuje Tvarováček. Dokáže měnit tvary. Vejde se do něj 6 lidí. Má půlmetrový kufr. Vepředu má stůl na svačinu a pití. V kufru má kohoutek s vodou. Bodliny odrážejí teplo, takže fungují jako klimatizace v létě. Doležalová Tereza, Jašek Michal

2

 

Autíčko Delfínek

Autíčko Delfínek umí jezdit po vodě. Stříká vodu až do nebe. Ptá se, jestli si chcete dát občerstvení. Má kamarádku Hvězdičku. Jeho kamarádka Hvězdičkaumí velmi dobře počítat. A tak žije autíčko Delfínek. Eliášová Nela, Hedbávná Sabina

 

3

 

Super duhové auto

Toto auto umí mluvit, počítat, lízat zmrzlinu a jezdit po vodě. Má turbo motory a pije naftu. Pipek Vojtěch, Dvořáková Zuzana

 

4

 

Rychlá Lilie

Naše autíčko je extra rychlé. Jmenuje se Rychlá Lilie a krásně voní. Samo připravuje pití. Zaveze tě, kam mu řekneš. Má tři okna a velký kufr. Vepředu má velký motor, má tři kola, která jsou dost silná, aby překonala bahno. Umí se i potopit. Vevnitř má červený čudlík, který když se zmačkne, tak auto umí létat. Vilišová Zuzana, Šípek Jakub

 

5

 

O nejlepší Škodě světa

Toto auto dokáže jet 500 km/h. Má luxusní výbavu. Kufr se sám otevírá. Nemusíš mít klíč, samo tě pozná. Ochrání řidiče při nehodě. Pipek Tomáš, Drápela Matěj

 

6

 

Vlňáček

Umí jezdit 250 km/hod. a váží 5 tun. Umí jezdit pozadu.

Vendula Jakubcová, Jan Hlaváč

7

 

Škoda Luxus

Škoda Luxus má průměrně 2 tuny. Jezdí 350 km/h. Plná výbava stojí 3 500 000 Kč. Má turbo a dvojitý výfuk. Nový typ má zadní světlo. Jan Vávra, Zdeněk Ambrož

8

   
   

Kalendář akcí  

Vánoční den
pátek 22.12.2017
07:40
- 12:15 hod.
Třídní schůzky
středa 10.01.2018
15:30
- 17:00 hod.
Pedagogická rada
středa 24.01.2018
13:00
- 15:00 hod.
Volný den ředitele školy
čtvrtek 01.02.2018
00:00
- 00:00 hod.
Pololetní prázdniny
pátek 02.02.2018
00:00
- 00:00 hod.