Ve středu 6. června a ve čtvrtek 7. června 2018 probíhaly na naší škole Malé školní maturity. Žáci 9. ročníku prokazovali svoje znalosti z matematiky a českého jazyka a obhajovali závěrečnou práci na vybrané téma z přírodopisu, zeměpisu, dějepisu, fyziky a občanské či hudební výchovy. Většina žáků ke své práci přistoupila zodpovědně a jejich prezentace se jim velice zdařily. Někteří dokonce vystupovali téměř na profesionální úrovni, výborně se orientovali ve svém tématu a pohotově reagovali na všetečné otázky členů komise. Do té zasedli ředitel školy, třídní učitelka a další učitelé. Doufáme, že zkušenosti získané v našich malých školních maturitách uplatní žáci ve svém dalším studiu i životě.

fotogalerie 1

fotogalerie 2