1. 5. vyrazil 1., 2. a 3. ročník na školní výlet do pohádkové říše Fábula. Po poklidné cestě autobusem jsme dorazili na místo určení. Po úvodním slovu, ve kterém jsme se dověděli podrobnosti, co bude naším úkolem, jsme se rozdělili do skupin po třídách, ve kterých jsme se postupně vydali do podzemí. Zde děti řešily úkol, jehož řešení zaznamenávaly do hrací karty. Další rébus na děti čekal v bludišti. Po celém areálu se všichni mohli pohybovat volně, vyzkoušet veškeré hlavolamy a hry. Mohli jsme se občerstvit v místní cukrárně a zakoupit si i suvenýr v malém obchůdku. Program byl zakončen veselým kvízem s dopravní tematikou, kterou nás provedli čert s čarodějnicí, jež jsme potkali v podzemní části budovy. Počasí nám vyšlo, vrátili jsme se v pořádku.

Poznávaci zájezd - Rakousko
středa 26.09.2018