V úterý 5. června 2018 proběhl další ročník soutěže Železný mužíček.

Soutěž ve zkratce:

Konal se už 26. ročník, závodilo 193 dětí, účastnilo se 5 škol – ZŠ Křižanov, ZŠ Mostiště, ZŠ Ostrov nad Oslavou, ZŠ Radostín nad Oslavou a naše škola.  

Děti soutěžily ve čtyřech disciplinách – šplh, skok daleký, běh 50/60 m, hod míčkem (1. až 7. třída) nebo granátem (8. a 9. třída).

Naši soutěž podpořili tito sponzoři:

ALPA, a.s., Velké Meziříčí

POEX Velké Meziříčí, a.s.

VEZEKO, s.r.o., Velké Meziříčí

Oční optika a optometrie Němec s.r.o. Velké Meziříčí

KOVO Dufek s.r.o.

Český olympijský výbor

AŠSK

Všem sponzorům děkujeme.

 

Výsledky:

  1. kategorie – žáci 1.až 3. tř. chlapci a dívky:                              

pořadí

jméno

body

škola

1.

Tomáš Pipek

227

Bory A

2.

Marek Olah

208

Křižanov B

3.

Matyáš Čížek

198

Mostiště A

pořadí

jméno

body

škola

1.

Amálie Bratránková

182

Mostiště A

2.

Sabina Hedbávná

174

Bory A

3.

Eliška Rozmarinová

143

Bory C

 

1.kategorie družstva:

pořadí

jméno

body

1.

Bory A

899

2.

Mostiště A

789

3.

Křižanov A

759

 

2.kategorie – žáci 4.a 5.tř. chlapci a dívky:

pořadí

jméno

body

škola

1.

Štěpán Havlíček

205

Radostín A

2.

Jan Pospíšil

199

Mostiště A

3.

Václav Hladík

158

Mostiště A

pořadí

jméno

body

škola

1.-2.

Karolína Hallová

130

Radostín A

1.-2.

Kamila Sedláková

130

Bory A

3.

Monika Dořáková

129

Bory C

 

  1. kategorie družstva:

pořadí

jméno

body

1.

Radostín

728

2.

Mostiště A

712

3.

Bory A

638

 

pořadí

jméno

body

škola

1.

Tereza Vávrová

187

Bory A

2.

Zuzana Ambrožová

178

Bory B

3.

Lucie Dvořáková

175

Křižanov A

3.kategorie - žáci 6.a 7.tř. chlapci a dívky:

pořadí

jméno

body

škola

1.

Martin Procházka

221

Křižanov A

2.

Vojtěch Doležal

216

Radostín A

3.

David Srnský

213

Radostín A

 

3.kategorie družstva:

pořadí

jméno

body

1.

Bory A

932

2.

Křižanov A

909

3.

Radostín

898

 

4.kategorie - žáci 8.a 9.tř chlapci a dívky:

pořadí

jméno

body

škola

1.

Tibor Hezina

279

Bory A

2.

David Viliš

272

Bory A

3.-4.

Dominik Bajer

269

Křižanov A

3.-4.

Pavel Weinhöfer

269

Radostín A

pořadí

jméno

body

škola

1.

Jana Bajerová

220

Bory A

2.

Adéla Fňukalová

197

Radostín A

3.

Klára Holemá

196

Křižanov A

 

4.kategorie družstva:

pořadí

jméno

body

1.

Křižanov A

1147

2.

Radostín

1142

3.

Bory A

1069

 

Poděkování patří všem učitelům a pomocníkům z řad žáků, kteří tento úspěšný sportovní den připravili. A také naší bývalé žákyni Zdeně Dvořákové, která se zhostila role zdravotnice.

Všichni se těšíme na příští 27. ročník.

 

Mgr. Zuzana Jurková

   
   

Kalendář akcí  

Poznávaci zájezd - Rakousko
středa 26.09.2018
00:00
- 00:00 hod.
Projekt Edugard na Balinách
středa 03.10.2018
00:00
- 00:00 hod.