V pátek 29. června 2018 se sešli v kulturním domě žáci, učitelé, provozní zaměstnanci a další hosté ke slavnostnímu ukončení školního roku. Nejprve ředitel školy František Eliáš zhodnotil uplynulý školní rok.  Za výrazné úspěchy v soutěžích a olympiádách udělil pět pochval ředitele školy. Dále byli oceněni nejlepší sběrači ve sběru papíru, obdrželi poukázky do prodejen WIKI. Třem žákům školy byl dále předán odznak všestrannosti, který vybojovali v Sazka Olympijském víceboji. Další poděkování patřilo členům žákovského parlamentu a zaměstnancům školy. Poté pozdravil žáky i zaměstnance školy starosta obce pan Josef Březka. Na závěr se se všemi rozloučili v pěkném a dojemném vystoupení také vycházející žáci. Na jeviště za nimi přišli naši prvňáčci, aby jim předali malý dárek na památku.

Vycházejícím žákům přejeme úspěšný start do další životní etapy a všem ostatním krásné a pohodové prázdniny.