31. 8. 2018 došlo ke změně v rozvrhu 4. třídy.

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

                     
 

 I. třída 
Třídní učitel: Benešová Jana

 
   

1
7:40- 8:25

2
8:35- 9:20

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:20-14:05

8
14:15-15:00

 
 

 
P
o

 

Čj

M

Vv

Čj

         
 

 
Ú
t

 

Čj

Tv

ČaS

Čj

         
 

 
S
t

 

Čj

Čj

M

Hv

         
 

 
Č
t

 

Čj

Tv

M

ČaS

         
 

 
P
á

 

Čj

M

Čj

         
                     

 

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

                     
 

 II. třída 
Třídní učitel: Weinhöferová Martina

 
   

1
7:40- 8:25

2
8:35- 9:20

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:20-14:05

8
14:15-15:00

 
 

 
P
o

 

Čj

Tv

M

Čj

         
 

 
Ú
t

 

M

Čj

ČaS

Vv

Čj

       
 

 
S
t

 

Čj

M

Tv

Čj

         
 

 
Č
t

 

Čj

M

ČaS

Čj

Hv

       
 

 
P
á

 

Čj

M

Čj

         
                     

 

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

                     
 

 III. třída 
Třídní učitel: Chalupa Martin

 
   

1
7:40- 8:25

2
8:35- 9:20

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:20-14:05

8
14:15-15:00

 
 

 
P
o

 

Čj

M

Tv

Čj

ČaS

       
 

 
Ú
t

 

Čj

M

Čj

Aj

       
 

 
S
t

 

M

Aj

ČaS

Čj

Tv

       
 

 
Č
t

 

Čj

M

Čj

Vv

Vv

       
 

 
P
á

 

Aj

Čj

M

Čj

Hv

       
                     

 

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

                     
 

 IV. třída 
Třídní učitel: Němcová Pavlína

 
   

1
7:40- 8:25

2
8:35- 9:20

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:20-14:05

8
14:15-15:00

 
 

 
P
o

 

Čj

M

Aj

Tv

Čj

       
 

 
Ú
t

 

Čj

Pří

M

Čj

       
 

 
S
t

 

Čj

M

Vl

Aj

Vv

       
 

 
Č
t

 

Čj

Aj

Tv

M

Pří

       
 

 
P
á

 

M

Čj

Hv

Vl

Čj

       
                     

 

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

                     
 

 V. třída 
Třídní učitel: Křížová Dagmar

 
   

1
7:40- 8:25

2
8:35- 9:20

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:20-14:05

8
14:15-15:00

 
 

 
P
o

 

Čj

Aj

M

Vl

Inf

Hv

     
 

 
Ú
t

 

Čj

M

Pří

Čj

       
 

 
S
t

 

Čj

Tv

Aj

Vl

M

       
 

 
Č
t

 

Čj

M

Vv

Vv

Pří

       
 

 
P
á

 

Čj

Aj

M

Tv

Čj

       
                     

 

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

                     
 

 VI. třída 
Třídní učitel: Malášková Dita

 
   

1
7:40- 8:25

2
8:35- 9:20

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:20-14:05

8
14:15-15:00

 
 

 
P
o

 

Čj

M

Aj

Vv

Vv

     
 

 
Ú
t

 

Fy

M

Čj

D

Tv (Chl)

Tv (Dív)

Ov

Hv

 
 

 
S
t

 

M

Čj

Z

Aj

       
 

 
Č
t

 

Fy

M

Čj

Pč (Dív)

 

Inf

VkZ

Tv (Dív)

 
 

Tv (Chl)

Pč (Chl)

 
 

 
P
á

 

D

M

Aj

Z

Čj

       
                     

 

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

                     
 

 VII. třída 
Třídní učitel: Aubusová Marta

 
   

1
7:40- 8:25

2
8:35- 9:20

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:20-14:05

8
14:15-15:00

 
 

 
P
o

 

Aj

Čj

M

Vv

Vv

     
 

 
Ú
t

 

Čj

Fy

M

Aj

Tv (Chl)

Tv (Dív)

D

Hv

 
 

 
S
t

 

M

Z

Nj

Čj

       
 

 
Č
t

 

Čj

M

Aj

Pč (Dív)

D

 

Inf

Tv (Dív)

 
 

Tv (Chl)

Pč (Chl)

 
 

 
P
á

 

Ov

M

Nj

Z

VkZ

       
                     

 

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

                     
 

 VIII. třída 
Třídní učitel: Zikmundová Ludmila

 
   

1
7:40- 8:25

2
8:35- 9:20

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:20-14:05

8
14:15-15:00

 
 

 
P
o

 

M

Aj

Fy

Čj

Tv (Chl)

Tv (Dív)

Ov

 
 

 
Ú
t

 

Nj

M

Ch

Čj

 

Z

S: DT (Gs1)

S: DT (Gs1)

 
 

S: DT (SI)

S: DT (SI)

 
 

S: DT (RP)

S: DT (RP)

 
 

L: Vv

L: Vv

 
 

 
S
t

 

Inf

Aj

Čj

Fy

       
 

 
Č
t

 

Nj

Ch

M

D

Tv (Dív)

Tv (Chl)

VkZ

Hv

 
 

 
P
á

 

Z

Aj

Čj

M

       
                     

 

 

(rozvrh platný od 1.9.2018)

                     
 

 IX. třída 
Třídní učitel: Musilová Věra

 
   

1
7:40- 8:25

2
8:35- 9:20

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:20-14:05

8
14:15-15:00

 
 

 
P
o

 

Aj

M

Čj

Inf

Tv (Chl)

Tv (Dív)

D

Hv

 
 

 
Ú
t

 

Nj

Čj

M

 

Ch

S: DT (Gs1)

S: DT (Gs1)

 
 

S: DT (SI)

S: DT (SI)

 
 

S: DT (RP)

S: DT (RP)

 
 

L: Vv

L: Vv

 
 

 
S
t

 

Čj

Aj

M

Fy

D

       
 

 
Č
t

 

Aj

Čj

Ch

M

Tv (Dív)

Tv (Chl)

Ov

 
 

 
P
á

 

M

Nj

Fy

Čj

Z

       
                     

Zpracováno v systému Bakaláři