Pozvánka na lekce jógy v Borech zde:

V listopadu jsme se na kurzu malování stali na chvíli všichni malíři. Vyzkoušeli jsme si namalovat krajinu olejovými barvami technikou Boba Rosse na malířské plátno. Ač se většina účastníků tvářila na začátku poněkud rozpačitě, odnášeli si nakonec všichni domů nádherné práce.

Komunitní škola Bory plánuje další rok své činnosti. Zde můžete vyplnit dotazník zjišťující zájem o kurzy. V případě vyplnění kontaktních údajů slouží dotazník jako předběžná přihláška do označených kurzů. Budou otevřeny kurzy s dostatečným počtem zájemců.

Komunitní škola Bory - dotazník

Již druhým rokem  probíhá v naší komunitní škole pod vedením paní učitelky Jany Zikmundové hravé cvičení pro děti ze školky a mladší děti.

Zde je několik fotografií ze cvičení:

V úterý 4. 12. 2018 proběhlo další společné odpolední tvoření, kterého se tentokrát zúčastnilo 24 maminek a babiček z Borů a okolí. Společně jsme si vytvořily dva krásné drátkované anděly, poslechly vánoční koledy a naladily se na nadcházející adventní čas.