Děti z družiny společnými silami vydlabaly obrovské dýně do podoby "strašidelných" obličejů.

ostatní foto zde

Děti v odpolední družině vytvářely spoustu zajímavých prací zaměřených na podzim.

foto zde

Dne 23.9.2016 jsme s ŠD vyrazili na malý „pochoďák“ do Radešína. Po obědě jsme jeli autobusem do Skleného nad Oslavou a odtud už vyrazili pěšky. Byli jsme rozděleni do dvojic a po cestě plnili různé úkoly. Po cestě jsme se i stihli v lese na paloučku nasvačit.

Cesta utekla rychle a najednou jsme byli v Radešíně. Měli jsme zamluvenou restauraci, kde si každý dal něco dobrého. Potom nás paní učitelka Benešová pozvala k nim domů, kde nám ukázala jejich hospodářství. Viděli jsme kozy, koťata, králíky a psa. Byl to krásný zážitek.

 A pak už autobusem a vlakem hurá domů…

foto zde

Opět po roce jsme vyrazili na akci – „Spaní v družině“ . Nejdříve jsme šli na celé odpoledne na pochod. Trasa byla : Cyrilov – Holý vrch – Radenice – Bory. Po cestě jsme hráli různé hry a plnili úkoly. Když jsme se vrátili, čekaly na nás výborné langoše. Po večeři byla pěkná pohádka a pak už jen spánek v tělocvičně….

foto zde

Opět po roce jsme se vydali s dětmi hledat poklad. Počasí nám nepřálo, proto byl poklad ukrytý ve škole.  Po cestě děti plnily spoustu úkolů ve skupinkách. Poklad jsme opravdu úspěšně našli.

ostatní foto zde

Dne 12. 4. 2016 proběhlo na naší škole „Setkání vychovatelek školních družin“. O setkání projevilo zájem 15 vychovatelek z okolních škol.

Cílem setkání bylo představení podmínek a činnosti naší družiny, vzájemné předání zkušeností a nápadů. Setkání bylo podnětné a inspirující. Vzešel nápad se i  do budoucna dále setkávat na dalších školách s cílem společného vzdělávání.

Dana Havelková, vychovatelka školní družiny

   
   

Kalendář akcí  

Po mravenčí stezce
středa 19.09.2018
07:40
- 12:15 hod.
Poznávaci zájezd - Rakousko
středa 26.09.2018
00:00
- 00:00 hod.
Projekt Edugard na Balinách
středa 03.10.2018
00:00
- 00:00 hod.