Dne 9.12.2016 jsme odpoledne s ŠD vyrazili do Velkého Meziříčí na bowling. Ještě před odjezdem jsme navštívili místní muzeum. V muzeu to bylo moc pěkný, dozvěděli jsme se spoustu zajímavých věcí z dřívější doby. A potom hurá na bowling. Měli jsme zamluvené 3 dráhy. Dětem se hra moc líbila a všichni spokojení se večer vrátili domů. Jak děti hrály, se můžete podívat na výsledkové listině.

 

ŠD-muzeum, bowling
ŠD-muzeum, bowling
ŠD-muzeum, bowling

ostatní foto zde

Děti z družiny společnými silami vydlabaly obrovské dýně do podoby "strašidelných" obličejů.

ostatní foto zde

Děti v odpolední družině vytvářely spoustu zajímavých prací zaměřených na podzim.

foto zde

Dne 23.9.2016 jsme s ŠD vyrazili na malý „pochoďák“ do Radešína. Po obědě jsme jeli autobusem do Skleného nad Oslavou a odtud už vyrazili pěšky. Byli jsme rozděleni do dvojic a po cestě plnili různé úkoly. Po cestě jsme se i stihli v lese na paloučku nasvačit.

Cesta utekla rychle a najednou jsme byli v Radešíně. Měli jsme zamluvenou restauraci, kde si každý dal něco dobrého. Potom nás paní učitelka Benešová pozvala k nim domů, kde nám ukázala jejich hospodářství. Viděli jsme kozy, koťata, králíky a psa. Byl to krásný zážitek.

 A pak už autobusem a vlakem hurá domů…

foto zde

Opět po roce jsme vyrazili na akci – „Spaní v družině“ . Nejdříve jsme šli na celé odpoledne na pochod. Trasa byla : Cyrilov – Holý vrch – Radenice – Bory. Po cestě jsme hráli různé hry a plnili úkoly. Když jsme se vrátili, čekaly na nás výborné langoše. Po večeři byla pěkná pohádka a pak už jen spánek v tělocvičně….

foto zde

Opět po roce jsme se vydali s dětmi hledat poklad. Počasí nám nepřálo, proto byl poklad ukrytý ve škole.  Po cestě děti plnily spoustu úkolů ve skupinkách. Poklad jsme opravdu úspěšně našli.

ostatní foto zde