Dotazník zjišťující zájem o kurzy komunitní školy najdete v sekci Komunitní škola.

Komunitní škola Bory plánuje již 13. rok svojí činnosti. Zde můžete vyplnit dotazník zjišťující zájem o kurzy v letošním školním roce. V případě  uvedení mailové adresy nebo telefonu slouží dotazník zároveň jako předběžná přihláška do kurzu.

www.mojeanketa.cz/pruzkum/259089849/

Také v letošním školním roce se zapojíme do logické olympiády. Zájemci z 5. - 9. třídy se registrují ve škole v hodinách informatiky nebo doma na stránkách www.logickaolympiada.cz do 30. 9. 2017.

Logická olympiáda je soutěž založená na logických úlohách, jejichž řešení vyžaduje samostatný a kreativní přístup. Nerozhodují zde naučené znalosti, ale schopnost samostatného uvažování a pohotového rozhodování. Logická olympiáda je svým pojetím unikátní soutěží, protože se nejedná o znalostní soutěž, ale o soutěž rozvíjející především schopnost samostatného logického uvažování.

V základním kole vyplní soutěžící on-line test /pro žáky základních škol v délce 30 minut/. Nejlepší řešitelé postoupí do krajských kol, která proběhnou 3. listopadu 2017. Finále se uskuteční 27. listopadu na Pražském hradě.

Přejeme našim soutěžícím klid a rozvahu při řešení 1. kola!

V případě zájmu žáků bude kroužek basketbalu probíhat v úterý od 15.30 - 16.30 hodin.

V úterý 19. září rozdají třídní učitelé žákům nabídku zájmových útvarů pro školní rok 2017/2018. Vyplněný dotazník jim budou odevzdávat do pondělí 25. září.