V pondělí 2. 9. 2019 je třeba přihlásit docházku dětí na stravování. Žádáme rodiče, aby si ověřili správnost platebních údajů. U všech strávníků dochází ke změně platební částky! V případě nově docházejících dětí si rodiče přijdou  vyplnit přihlášku na stravování. Obědy se pro žáky vaří ve školní jídelně od úterý 3. 9. 2019.

Placení stravného je pravidelně 1. středu v daném měsíci od 6.30 do 15.00 hod.

Olga Padalíková, vedoucí ŠJ

Placení stravného je pravidelně 1. středu v daném měsíci od 6.30 do 15.00 hod.

Olga Padalíková, vedoucí ŠJ

Odhlášky stravy dětí se přijímají pouze v jídelně ZŠ osobně nebo na telefonu :566 535 138 do 7.00 hodin.

Na absenci žáků omluvenou pouze učitelům (např. nemoc dítěte, návštěva lékaře) není možné přihlížet jako automatickou odhlášku stravy!

Ve středu 26. června 2019 proběhlo v zasedací místnosti Obce Bory slavnostní rozloučení žáků 9. ročníku s naší školou. Slova se ujala starostka obce Ing. Lucie Dostálová, ředitel školy Mgr. František Eliáš a třídní učitelka Mgr. Věra Musilová. Za přítomnosti rodičů, učitelů a dalších hostů obdrželi dnes již bývalí deváťáci osvědčení s výsledky "Malých maturit" a zvoneček na rozloučenou a podepsali se do pamětní knihy.

Přejeme našim mladým absolventům úspěšný start do další životní etapy.

2. část fotogalerie zde

Na školní zahradě se prázdninách můžeme potkat na jednom z následujících termínů:

12. července 2019 (p.uč. Zikmundová, Křížová, Jurková)

26. července 2019 (p.uč. Aubusová, Musilová, Němcová, Jurková)

9. srpna 2019 (p.uč. Weinhöferová, Chalupa, Havelková, Jurková)

23. srpna 2019 (p.uč. Malášková, Benešová, Jurková)

Sraz v 7.30 hodin u školy, ukončení v 9.30 hodin.

S sebou motyčku (žáci z Borů), vhodný oděv, rukavice, pití, sáček na případné výpěstky