V rámci pracovních činností ve druhé třídě si děti připravily zdravou svačinku ze zeleniny a dalších potravin ve tvaru panáčka v lodičce. Můžete se podívat, jak se jim to podařilo.

Další fotografie ve fotogalerii.

Mgr. Martina Mašková

7.října jely děti z prvního stupně do Brna do divadla Polárka na představení KOCOUR V BOTÁCH. Tato pohádka byla moderně zpracovaná, zajímavá a všem se nám líbila.

J.Benešová

18. 9. 2014 proběhl u žáků páté třídy program primární prevence Spektrum s názvem Umím (se) rozhodnout. 

Žáci II. stupně, kteří rádi řeší matematické a logické úlohy, se mohou zapojit do korespondenční soutěže Taktik nebo do Logické olympiády.

Do soutěže Taktik se zapojujeme již 4. rokem. Soutěž mohou řešit jednotlivci, dvojice nebo trojice. Žáci během roku řeší čtyři série úloh zaměřených na logiku a rozvoj matematického myšlení. Registraci žáků provádí škola, žáci se mohou hlásit u učitele matematiky.

V letošním školním roce se zapojíme také do logické olympiády. Je to soutěž založená na logických úlohách, jejichž řešení vyžaduje samostatný a kreativní přístup. Logická olympiáda probíhá ve třech kolech. Nominační kolo proběhne online od 8. - 14. října - soutěžící se mohou připojit doma nebo ve škole. Další kolo proběhne v pátek 7. listopadu v Jihlavě, finále pak na Pražském hradě. Žáci se mohou registrovat doma na www.logickaolympiada.cz. V případě problémů s přístupem k internetu mohou požádat o pomoc s registrací učitele matematiky.

Přejeme našim žákům hodně úspěchů v soutěžích a hlavně radost z dobře vyřešených úloh.

V pondělí 15. září 2014 navštívili žáci 7. - 9. třídy Prahu. Na programu byla návštěva České televize a prohlídka pražských památek.

Zde si můžete přečíst ohlédnutí žáků za touto akcí a prohlédnout několik fotografií.

Celá fotogalerie zde.