V úterý 17. září 2019 rozdali třídní učitelé žákům nabídku kroužků pro školní rok 2019/2020. Vyplněný dotazník odevzdávají žáci do pondělí 20. září 2019. Informace o zahájení kroužků obdrží poté od vedoucích kroužků.

V pondělí 2. září 2019 jsme ve škole přivítali 17 nových prvňáčků. První den je do školy doprovodili jejich rodiče. Po slovech starostky obce Ing. Lucie Dostálové a ředitele školy Mgr. Františka Eliáše a předání dárků se již děti s paní učitelkou Mgr. Pavlínou Němcovou s chutí pustily do práce.

Přejeme dětem úspěšný start do školní docházky a rodičům radost z dětí.

Další fotografie zde

Ve středu 26. června 2019 proběhlo v zasedací místnosti Obce Bory slavnostní rozloučení žáků 9. ročníku s naší školou. Slova se ujala starostka obce Ing. Lucie Dostálová, ředitel školy Mgr. František Eliáš a třídní učitelka Mgr. Věra Musilová. Za přítomnosti rodičů, učitelů a dalších hostů obdrželi dnes již bývalí deváťáci osvědčení s výsledky "Malých maturit" a zvoneček na rozloučenou a podepsali se do pamětní knihy.

Přejeme našim mladým absolventům úspěšný start do další životní etapy.

2. část fotogalerie zde

Téměř před úplným závěrem školního roku se druhá třída vydala na krásnou procházku do blízkého okolí Borů. Bylo veliké horko a tak jsme byli vděční stromům, které nám vždy na chvíli poskytly příjemné zátiší ve stínu, kde jsme si odpočinuli a mohli pokračovat dál. Děti ukázaly, že jsou zvyklé chodit často, protože bez problému ušly pochod dlouhý asi 9,5 km. Vycházku jsme zakončili sladkou tečkou v místní restauraci. Byli jsme moc spokojení, procházka se vydařila. Martina Weinhöferová

Výšlap 2.třída

Ve středu 26.6. 2019 se žáci 6. - 9. ročníků zúčastnili jako již tradičně sportovního dne v Křižanově. Soutěžili ve vybíjené a nejstarší chlapci oproti letům předchozím v malé kopané na nově vybudovaném multifunkčníém hřišti. Hoši ve fotbale získali 3. místo, děvčata 6. a 7. třídy obsadila místo 2., na holky z 8. třídy (se dvěma žákyněmi 5. ročníku) zbyla bramborová pozice. Kluci 6. a 7. třídy získali ve vybíjené také 2. místo. I přes úmorné vedro všichni podali maximální výkon a se ctí reprezentovali naši školu. Děkujeme.