Ve čtvrtek 9. 3. 2017 jsme s dětmi ze 4. třídy prožili krásné chvíle v naší školní kuchyňce. Společně jsme vařili celé menu.  :)  Jako předkrm děti připravily jednohubky, hlavní chod byla pizza a dezert řezy Raffaelo. Menu se nám moc povedlo a než jsme se nadáli, bylo vše snězeno :-))) Moc jsme si to užil a těšíme se, až si zase společně do kuchyňky vyrazíme. J                                   Tř. uč. Kučerová

 

Pozvánka k zápisu:

Kritéria přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2017/2018:

Pokud se nemůžete dostavit k zápisu, informujte se u vedení školy o náhradním termínu.

Všechny potřebné formuláře obdržíte a vyplníte u zápisu. Zápisní list si lze také stáhnout zde a vyplnit před zápisem.

Ve středu 8. 3. 2017 se ve Velkém Meziříčí v koncertním sále Jupiter Clubu konalo oblastní kolo sólové recitace. Zúčastnilo se 49 soutěžících místních i okolních základních škol. Sólisté byli rozděleni do čtyř kategorií.

Naši školu reprezentovali:

I. kategorie: Michal Jašek a Zuzana Dvořáková (2. třída)

II. kategorie: Simona Havelková (4. třída) a Dana Hezinová (5. třída)

III. kategorie: Anna Rozmarínová a Zdeňka Březková (7. třída)

IV. kategorie: Adéla Kujalová (9. třída) a Jana Bajerová (8. třída)

Z našich soutěžících si nejlépe vedla Anna Rozmarínová, která ve své kategorii zvítězila, a Dana Hezinová, která obsadila krásné 2. místo. Obě postupují do okresního kola ve Žďáru nad Sázavou. 

Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci školy a blahopřejeme k dosaženým výsledkům.

Dále čtěte na NovinyVM 

V pátek 3. března 2017 obhájily "Hvězdičky" ve složení Natálie Kadlecová a Dana a Lucie Hezinová na taneční soutěži ve Žďáru nad Sázavou ve volných sestavách loňské prvenství. Gratulujeme!

V pátek 18.února jsme my, deváťáci, pořádali v první třídě třetí a čtvrtou hodinu malý karneval. Na začátku třetí hodiny jsme si prvňáčky vyzvedli a všichni šli v průvodu ukázat do ostatních tříd na prvním stupni své krásné masky. Potom průvod pokračoval do tělocvičny, kde jsme si pro děti připravili pár soutěží a her. Na čtvrtou hodinu jsme se přesunuli zpátky do třídy, kde jsme si společně s prvňáčky ještě hráli. Nakonec všichni dostali malou odměnu a rozloučili jsme se.

Všechny nás to moc bavilo.             Marie Coufalová,  9.třída