Ve čtvrtek 28.11. 2013 žáci 9. ročníku učili žáky 4. řídy anglický jazyk. Hodina začala tím, že žáci pozdravili nové učitele. Poté 9. třída začala přednášet učivo. Hráli jsme hry. Žákům a i 9. třídě se to líbilo, žáci byli hodní. A žáci 9. ročníku je pochválili.

Vyučující: Stanislav Sklenář, Libor Štěpánek, Veronika Pavelková, Lukáš Marek, František Zikmund.

novi_ucitele

p.uč.Brychtová

 

Listopad 2013 byl pro naše florbalová družstva úspěšný. Všem třem družstvům se podařilo probojovat do okresního kola. Děvčatům z 2. místa a chlapcům z 1. místa.


 15.11. se naši žáci 8. a 9. třídy zúčastnili okrskového kola florbalového turnaje ve Velkém Meziříčí. Hrálo se ve dvou skupinách, z nichž postupovali do bojů o finále vždy první dva. Naši hoši svoji čtyřčlennou skupinu vyhráli (ZŠ Křižanov 7:0, ZŠ Školní 1:1, Gymnázium VM 2:0) a o postup se utkali s týmem Velké Bíteše, kterou porazili 5:1 a ve finále poměřili síly s družstvem Radostína n. O.

Ani žáci Radostína na naše kluky nestačili, a tudíž jsme získali první místo (při úctyhodném skóre 17:2) a zároveň postup i s Radostínskými do okresního kola.

 

Ve čtvrtek 21.11. 2013 jsme vyrazili společně s žáky Radostína n. O do Bystřice n. P. na okresní kolo ve florbalu.

V pátek 22. listopadu 2013  navštívili žáci 9. ročníku v hodině anglického jazyka své spolužáky z 1. stupně. Tentokrát se ocitli v roli učitelů. Jejich úkolem bylo procvičit dosavadní znalosti třeťáků a naučit je novou slovní zásobu. Úkolu se zhostili jako opravdoví pedagogové. Po celou dobu mluvili co nejvíce anglicky. Vyzkoušeli si různé metody práce jako sluchový diktát, pantomimu, dialog a výklad nového učiva pomocí obrázků. Jak žáci devátého, tak žáci třetího ročníku hodnotili hodinu kladně. Po celou dobu panovala ve třídě příjemná a tvůrčí atmosféra. 

 

 

 Celá galerie

 

 

P.uč. Aubusová a Němcová