22.2 naši třídu prvňáčků navštívila třída VČELIČEK ze školky. Cílem návštěvy bylo ukázat předškolákům, jak se vyučuje ve škole. Strávili jsme společně jednu vyučovací hodinu. Školáčci se pěkně zapojili do vyučování a byli moc šikovní. V závěru si děti vzájemně předaly dárečky, které sami vyrobily.      Martina Weinhoferová, tř.uč.1.třídy

V letošním školním roce si žáci páté a šesté třídy a dílen tvořivosti vyzkoušeli netradiční techniku - dekorování textilu. Vyrobili nádherné tašky, které jistě udělaly radost mnohým maminkám a babičkám.

Žáci osmé třídy se v hodinách výtvarné výchovy zdokonalují také v kreslení portrétu podle fotografie. Jak se jim portrétování známých osobností zdařilo, můžete posoudit sami. Poznáte, o které známé herce a herečky se jedná?

Správné odpovědi najdete po otevření článku.

Žáci 8. třídy a p.uč. Věra Musilová

Ve čtvrtek 15. února 2018 prožili žáčci 1. ročníku "Den se zubní vílou Zubomilkou." Projektový den probíhal ve čtyřech na sobě navazujících blocích. Děti měly možnost pracovat individuálně, kooperativně, ve skupinkách a interaktivně. Plnily úkoly zoubkové víly, čímž si prohlubovaly znalosti o zubech, především o příčinách, vzniku a prevenci zubního kazu. Všichni žáci se aktivně zapojovali a byli nadšení. Na závěr si společně vyrobili z recyklovatelného materiálu i velký "zdravý chrup."

Martina Weinhöferová, tř.učitelka

Jarní prázdniny