V pátek 4. prosince 2015 nás ve škole navštívil Mikuláš, anděl a čerti. Mikuláš v každé třídě pochválil hodné a šikovné děti a všechny na prvním stupni obdaroval sladkou odměnou. Prvňáčci se navíc mohli radovat z nového Slabikáře přímo od Mikuláše. 

Za pěkně připravenou Mikulášskou nadílku patří poděkování žákům 9. třídy.

Celá fotogalerie zde.

 

Ve čtvrtek 26. 11. 2015 se konal na naší škole Den elegance, kterým jsme chtěli otevřít čas adventu.  Žáci všech tříd se  oblékli do společenského oblečení. Snad každý našel ve svém šatníku alespoň jeden kus společenského oděvu.  Některé slečny měly i plesové šaty a krásné účesy. A jeden gentleman ze 4. třídy měl celý oblek i s vestičkou! Škola se proměnila v přehlídkové molo, na kterém jsme mohli vidět spoustu modelů. Hned ráno jsme navštívili koncert skupiny Réva v tělocvičně, kde jsme se již vánočně naladili. Školní jídelna se ten den změnila v restauraci a  žáci 9. třídy si vyzkoušeli povolání číšníka a servírky a všechny děti a učitele obsloužili. Vše proběhlo bez problémů a deváťáci se se svým úkolem vypořádali na jedničku. Hned by mohli jít pracovat do restaurace. Za příjemně strávený čas a milou obsluhu u svátečního oběda jim patří velké díky.   Mgr. M. Aubusová

Koncert cimbálové skupiny Réva

Oběd ve školní jídelně v režii 9. třídy

Dva dny před podzimními prázdninami se žáci naší školy učili jiným způsobem než obvykle. Uskutečnil se totiž celoškolní projekt s názvem „Evropa je pro nás hrou“.

V pondělí smíšené skupinky žáků 3. – 9. třídy zpracovávaly informace o svých vylosovaných státech a  pilně si připravovaly prezentace, obrázky, kostýmy a ochutnávky regionálních jídel.

fotogalerie zde