Čtvrtek 30. července 2020 - Folkové prázdniny Náměšť nad Oslavou - Iva Bittová & Antonín Fajt & Babačka & Ivo Viktorin & Vladimír Václavek

Záznam z vystoupení zde

O koncertu si můžete přečíst zde

V úterý 17. září 2019 rozdali třídní učitelé žákům nabídku kroužků pro školní rok 2019/2020. Vyplněný dotazník odevzdávají žáci do pondělí 20. září 2019. Informace o zahájení kroužků obdrží poté od vedoucích kroužků.

Vánoční florbalový turnaj pro žáky ZŠ

• 27. 12. 2018 v 7.30 hodin
  • tělocvična ZŠ Bory

Vánoční florbalový turnaj pro žáky SŠ

• 28. 12. 2018 v 8.00 hodin
  • tělocvična ZŠ Bory

Propozice turnajů ke stažení zde:

V letošním roce je nás téměř 30 miniházenkářů smile A máme za sebou již dva velké turnaje ve Velkém Meziříčí - jeden v listopadu a  druhý v prosinci! Velká pochvala patří hlavně těm nejmenším a všem nováčkům, kteří s velkou odvahou vstupovali do všech zápasů a nezalekli se ani silnějších soupeřů.

Miniházená - podzim 2018

Foto zde

V neděli 2. prosince 2018 vystoupil sbor Babačka spolu s Ivou Bittovou (housle, zpěv), Jaroslavem Tůmou (varhany), Janem Čižmárem (loutna), Ivou Viktorinem (kytara, zpěv) a Chrámovým sborem Netín na Adventním koncertě v Netíně. Před koncertem proběhla veřejná generálka v kostele v Dolních Borech.

Děkujeme všem účinkujícím za příjemný zážitek.

Další foto z koncertu v Borech na stránkách obce Bory zde