V 1. pololetí navázal pěvecký kroužek spolupráci s houslistkou, zpěvačkou a herečkou Ivou Bittovou. Společně vystoupili v lednu na Svátečních zimních zpěvech v Borech. Paní Iva Bittová by ráda spolupracovala s naší školou i do budoucna. Hodiny pěveckého kroužku by výhledově zahájila v posledním týdnu v dubnu, pokračovala do konce školního roku a dle zájmu dětí i dále.

První informativní společná schůzka zájemců o kroužek se uskuteční v pondělí 5. března 2018 v 13.30 hodin v učebně 5. třídy.

Nezapomenutelný zážitek mají děti z pěveckého kroužku vedeného panem učitelem Martinem Chalupou. V neděli 21. ledna 2018 vystoupily v kostele sv. Martina v Borech společně s houslistkou, zpěvačkou a herečkou Ivou Bittovou a členem skupiny AG Flek Ivo Viktorinem. Na hudebním doprovodu se dále podílel vedoucí kroužku pan učitel Martin Chalupa a také Ondřej Chalupa. Návštěvníci mohli vyslechnout písně z repertoáru Ivy Bittové, Ivo Viktrorina, lidové písně z okolí Žďáru nad Sázavou, písně z filmu Balada pro banditu a další.

Děkujeme všem za příjemný zážitek

Vojtěch Mahel z 6. třídy se věnuje ve volném čase zajímavému a na čas náročnému koníčku. Staví autíčka. Od A až do Z si vše naplánuje a sestaví sám. Toto autíčko je již druhé, které sám vymyslel a zkonstruoval. Jak autíčko Volkswagen Crafter funguje, se můžete podívat na videu, které natočily žákyně 9. třídy Markéta Jašková a Tereza Požárová. Vojtovi přejeme hodně tvůrčích nápadů u dalších modelů.

Mgr. Marta Aubusová

V případě zájmu žáků bude kroužek basketbalu probíhat v úterý od 15.30 - 16.30 hodin.

V úterý 19. září rozdají třídní učitelé žákům nabídku zájmových útvarů pro školní rok 2017/2018. Vyplněný dotazník jim budou odevzdávat do pondělí 25. září.

Jarní prázdniny
pondělí 26.02.2018