Vedoucí tanečních kroužků oznamují, že z důvodu nemoci kroužek ve středu 8. 11. odpadá. Další lekce proběhnou ve středu 15. 11.

Vojtěch Mahel z 6. třídy se věnuje ve volném čase zajímavému a na čas náročnému koníčku. Staví autíčka. Od A až do Z si vše naplánuje a sestaví sám. Toto autíčko je již druhé, které sám vymyslel a zkonstruoval. Jak autíčko Volkswagen Crafter funguje, se můžete podívat na videu, které natočily žákyně 9. třídy Markéta Jašková a Tereza Požárová. Vojtovi přejeme hodně tvůrčích nápadů u dalších modelů.

Mgr. Marta Aubusová

V případě zájmu žáků bude kroužek basketbalu probíhat v úterý od 15.30 - 16.30 hodin.

V úterý 19. září rozdají třídní učitelé žákům nabídku zájmových útvarů pro školní rok 2017/2018. Vyplněný dotazník jim budou odevzdávat do pondělí 25. září.

Ve čtvrtek 24. listopadu jsme se v letošním školním roce poprvé účastnili turnaje v miniházené. V házenkářské hale ve Velkém Meziříčí jsme se utkali s družstvy z Měřína a ZŠ Sokolovské. Všem dětem patří velký dík za nasazení, s jakým nastupovaly do všech zápasů. Zvláště silná sestava našich druháčků se nezalekla zkušenějších soupeřů a držela krok se zkušenějšími hráči :-)

Minihazena listopad 2016

Foto zde