V úterý 17. září 2019 rozdali třídní učitelé žákům nabídku kroužků pro školní rok 2019/2020. Vyplněný dotazník odevzdávají žáci do pondělí 20. září 2019. Informace o zahájení kroužků obdrží poté od vedoucích kroužků.

Vánoční florbalový turnaj pro žáky ZŠ

• 27. 12. 2018 v 7.30 hodin
  • tělocvična ZŠ Bory

Vánoční florbalový turnaj pro žáky SŠ

• 28. 12. 2018 v 8.00 hodin
  • tělocvična ZŠ Bory

Propozice turnajů ke stažení zde:

V letošním roce je nás téměř 30 miniházenkářů smile A máme za sebou již dva velké turnaje ve Velkém Meziříčí - jeden v listopadu a  druhý v prosinci! Velká pochvala patří hlavně těm nejmenším a všem nováčkům, kteří s velkou odvahou vstupovali do všech zápasů a nezalekli se ani silnějších soupeřů.

Miniházená - podzim 2018

Foto zde

V neděli 2. prosince 2018 vystoupil sbor Babačka spolu s Ivou Bittovou (housle, zpěv), Jaroslavem Tůmou (varhany), Janem Čižmárem (loutna), Ivou Viktorinem (kytara, zpěv) a Chrámovým sborem Netín na Adventním koncertě v Netíně. Před koncertem proběhla veřejná generálka v kostele v Dolních Borech.

Děkujeme všem účinkujícím za příjemný zážitek.

Další foto z koncertu v Borech na stránkách obce Bory zde

Zahájení rybářského kroužku je plánováno na pátek 16. listopadu 2018 ve 13 hodin. Kroužek pod záštitou Moravského rybářského svazu povede student Mendelovy univerzity Josef Kudláček.