Poslední červnový týden si děti ze třídy Včeliček připravily pro děti z Motýlků malou besídku, na které byly v závěru pasovány na školáky. Besídka se jim povedla a děti nám ukázaly, že jsou na školu dobře připraveny. Přejeme jim tedy krásné prázdniny a ve škole samé jedničky .

Na výlet do města, do Velkého Meziříčí, se vydaly děti z oddělení Včeliček. Už prvním zážitkem byla jízda autobusem. Děti se vypravily do zámeckého parku, kde si z přírodnin stavěly domečky a paní učitelky měly připravené soutěžení. Také si prohlédly nádvoří zámku.

MŠ-výlet

Začíná realizace prvního školkového hřiště, které děti budou moci využívat v následujícím školním roce. Začali jsme instalací herních prvků, o prázdninách se bude dodělávat pískoviště a následovat by měla úprava okolního terénu a vysázení zeleně.

I letos si pro nás děti ze základní školy společně s paní uč. Jurkovou připravily sportovní dopoledne. Děti si vyzkoušely skok do dálky, běh a hod míčem.                       Děkujeme za přípravu a organizaci.

Poslední pohádka letošního školního roku byla pohádka o ježkovi, který zapomněl  na slušné vychování. Děti si velmi zábavnou  formou zopakovaly pravidla slušného jednání a chování.

MŠ- divadélko U dvou sluncí

Po mravenčí stezce