Rej čarodějnic a čarodějů jsme si naplánovali na poslední týden v dubnu. Velmi mile nás překvapilo, že všechny děti přišly v nějaké masce. Děkujeme tedy maminkám za jejich pomoc při chystání kostýmů pro děti a také celému personálu MŠ, který se také zapojil a podpořil čarovnou atmosféru.

MOTÝLCI

VČELKY

MŠ -čarodějnice VČELKY
MŠ -čarodějnice VČELKY
MŠ -čarodějnice VČELKY

V letošním školním roce děti navštívily paní Křížovou už potřetí. Po pohádce O zvířátkách a loupežnících si děti mohly půjčit nejenom knihy, ale i společenské hry, které velmi rády hrají.

MŠ - knihovna
MŠ - knihovna
MŠ - knihovna

V mateřské škole se děti snažily přivolat jaro a připravovaly se i na svátek maminek. Pekly dobroty, sázely kytičky a malovaly obrázky. Přijela také za námi Víla srdíčková s pohádkou o včelkách.

MŠ - jaro
MŠ - jaro
MŠ - jaro

 

V mateřské škole se snažíme, aby se děti už od předškolního věku zajímaly o přírodu, společnost a svět, o vlivu člověka na životní prostředí. Zařazujeme tedy do vzdělávání i programy s touto tématikou. Tentokrát se děti dozvěděly další zajímavé informace o třídění odpadu.

Pohádkové dopoledne máme vždy, když k nám zavítá divadelní představení. Dnes to bylo s pohádkami, které se zabývaly lidskými vlastnostmi a péčí o zdraví.

MŠ - divadlo
MŠ - divadlo
MŠ - divadlo

   
   

Kalendář akcí  

Po mravenčí stezce
středa 19.09.2018
07:40
- 12:15 hod.
Poznávaci zájezd - Rakousko
středa 26.09.2018
00:00
- 00:00 hod.
Projekt Edugard na Balinách
středa 03.10.2018
00:00
- 00:00 hod.