V listopadu jsme se na kurzu malování stali na chvíli všichni malíři. Vyzkoušeli jsme si namalovat krajinu olejovými barvami technikou Boba Rosse na malířské plátno. Ač se většina účastníků tvářila na začátku poněkud rozpačitě, odnášeli si nakonec všichni domů nádherné práce.

Již druhým rokem  probíhá v naší komunitní škole pod vedením paní učitelky Jany Zikmundové hravé cvičení pro děti ze školky a mladší děti.

Zde je několik fotografií ze cvičení:

V naší škole proběhl další z kurzů komunitní školy. Tentokrát jsme z kusu chirurgického drátu a  minerálů vytvářely nádherné přívěšky a náramky. S vervou jsme se chopily kladívek a za ohromného rámusu vznikaly originální a jedinečné kousky, které budou zdobit své majitelky.

V úterý 3.prosince 2013 se uskutečnil další výtvarný kurz, tentokrát vánoční tvoření technikou pergamano. Práce byla velmi zajímavá a výsledné práce byly opravdu kouzelné originály.

V pondělí 18. listopadu 2013 proběhl pod vedením Jany Vaverkové ve školní jídelně nový kurz PEČENÍ KOLÁČŮ. Zúčastnilo se ho 10 žen z Borů a okolních vesnic. Při práci vládla příjemná pracovní atmosféra. Koláče všech druhů s různými náplněmi si účastnice odnesly na ochutnávku domů.

Další fotorgarie najdete ve fotogalerii