V naší škole proběhl další z kurzů komunitní školy. Tentokrát jsme z kusu chirurgického drátu a  minerálů vytvářely nádherné přívěšky a náramky. S vervou jsme se chopily kladívek a za ohromného rámusu vznikaly originální a jedinečné kousky, které budou zdobit své majitelky.

V úterý 3.prosince 2013 se uskutečnil další výtvarný kurz, tentokrát vánoční tvoření technikou pergamano. Práce byla velmi zajímavá a výsledné práce byly opravdu kouzelné originály.

V pondělí 18. listopadu 2013 proběhl pod vedením Jany Vaverkové ve školní jídelně nový kurz PEČENÍ KOLÁČŮ. Zúčastnilo se ho 10 žen z Borů a okolních vesnic. Při práci vládla příjemná pracovní atmosféra. Koláče všech druhů s různými náplněmi si účastnice odnesly na ochutnávku domů.

Další fotorgarie najdete ve fotogalerii

V úterý 19. listopadu 2013 proběhl v naší komunitní škole pod vedením paní učitelky Věry Musilové kurz pletení z pedigu. Účastníci kurzu si upletli pěkný podnos.