Rodiče vítáni

 

Univerzita Palackého v Olomouci

   

JÍDELNÍ LÍSTEK

 

14.10.2019-25.10.2019

Pokrmy obsahují tyto alergeny:                    

 

PONDĚLÍ 14.10. Polévka hrachová 1,9

                         Džuveč s jasmínovou rýží 1, tvarohový dezert 7, nápoj,mléko 7  

                                                                                                                                                                                                             

ÚTERÝ 15.10. Polévka zeleninová s kuskusem 1,9

                     Vepř. pečeně, dušená mrkev 1, brambory, ovoce,nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

STŘEDA 16.10. Polévka bramborová 1,9

                           Těstovinová musaka se sýrem 1,3,7, červená řepa, ovoce,,

                                                                                                    nápoj, mléko 7                          

ČTVRTEK 17.10.Polévka drůbková s játrovou rýží 1,3

                            Čočka po srbsku 1, volské oko 3, okurka 10, chléb 1, moučník

                                                                                          1,3,7, nápoj, mléko 7                                                                                   

PÁTEK 18.10. Polévka celerová s krutonky 1,7,9

                           Kuřecí plátek v baby marinádě 1,6,10, brambory, paprikové

                                                                                         proužky, nápoj, mléko 7                                                                                                                                                                                                                    

                                                                                                              

-------------------------------------------------------------------------------------------------

PONDĚLÍ 21.10. Polévka rýžová se zeleninou 9

                         Moravský vrabec, špenát1,3, br. knedlík1,3, nápoj,mléko 7

                                                                                      

ÚTERÝ 22.10. Polévka zeleninová s vločkami 1,9

                       Italský guláš 1, těstoviny 1,3, ovoce, nápoj, mléko7  

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

STŘEDA 23.10. Polévka frankfurtská 1

                       Rybí karbanátek se sýrem 1,3,4,7, brambory, mrkvový salát s

                                                                                    ovocem, nápoj, mléko 7                                                                                                                                                                                    

ČTVRTEK 24.10. Polévka čočková 1,9

                        Mexické rizoto, míchaný salát, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                      

PÁTEK  25.10. Polévka drožďová se zeleninou 1,3,7

                        Smažený květák 1,3,7, brambory, čalamáda 10, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

   Změna jídelníčku vyhrazena. Pokrmy jsou určeny k okamžité spotřebě.