(rozvrh platný od 1.9.2019)

                     
 

 I. třída 
Třídní učitel: Němcová Pavlína

 
   

1
7:40- 8:25

2
8:35- 9:20

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:20-14:05

8
14:15-15:00

 
 

 
P
o

 

Čj

M

Tv

Čj

         
 

 
Ú
t

 

Čj

ČaS

Čj

         
 

 
S
t

 

M

Čj

Hv

Čj

         
 

 
Č
t

 

Čj

M

Tv

Čj

         
 

 
P
á

 

M

Čj

ČaS

Vv

         
                     

 

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

                     
 

 II. třída 
Třídní učitel: Benešová Jana

 
   

1
7:40- 8:25

2
8:35- 9:20

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:20-14:05

8
14:15-15:00

 
 

 
P
o

 

Čj

M

Čj

Hv

         
 

 
Ú
t

 

M

Čj

ČaS

Vv

Čj

       
 

 
S
t

 

Čj

Tv

M

Čj

         
 

 
Č
t

 

M

Čj

ČaS

Čj

       
 

 
P
á

 

Čj

Tv

M

Čj

         
                     

 

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

                     
 

 III. třída 
Třídní učitel: Weinhöferová Martina

 
   

1
7:40- 8:25

2
8:35- 9:20

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:20-14:05

8
14:15-15:00

 
 

 
P
o

 

Čj

M

Aj (I.)

Čj

       
 

ČaS (II.)

 
 

 
Ú
t

 

Čj

M

ČaS (I.)

Tv

Čj

       
 

Aj (II.)

 
 

 
S
t

 

Čj

M

Čj

Vv

Vv

       
 

 
Č
t

 

Čj

M

ČaS (I.)

Aj (I.)

Hv

       
 

Aj (II.)

ČaS (II.)

 
 

 
P
á

 

Čj

M

Tv

Aj (I.)

Čj (I.)

       
 

Čj (II.)

Aj (II.)

 
                     

 

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

                     
 

 IV. třída 
Třídní učitel: Chalupa Martin

 
   

1
7:40- 8:25

2
8:35- 9:20

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:20-14:05

8
14:15-15:00

 
 

 
P
o

 

Čj

M

Čj

Tv

Vl

       
 

 
Ú
t

 

Čj

Aj

M

Čj

       
 

 
S
t

 

Čj

M

Pří

Vv

Čj

       
 

 
Č
t

 

Vl

Tv

Čj

M

Aj

       
 

 
P
á

 

M

Aj

Pří

Čj

Hv

       
                     

 

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

                     
 

 V. třída 
Třídní učitel: Musilová Věra

 
   

1
7:40- 8:25

2
8:35- 9:20

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:20-14:05

8
14:15-15:00

 
 

 
P
o

 

Vl

M

Čj

Inf

Čj

     
 

 
Ú
t

 

Aj

M

Tv

Pří

Čj

       
 

 
S
t

 

Čj

M

Čj

Vv

Vv

       
 

 
Č
t

 

M

Aj

Čj

Tv

Vl

       
 

 
P
á

 

Aj

M

Hv

Čj

Pří

       
                     

 

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

                     
 

 VI. třída 
Třídní učitel: Křížová Dagmar

 
   

1
7:40- 8:25

2
8:35- 9:20

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:20-14:05

8
14:15-15:00

 
 

 
P
o

 

M

Z

Čj

Fy

Vv

Vv

     
 

 
Ú
t

 

D

Čj

M

Aj

Tv (Dív)

Tv (Chl)

Ov

Hv

 
 

 
S
t

 

M

Z

Čj

Inf

       
 

 
Č
t

 

Čj (I.)

Aj (I.)

D

M

 

Fy

Pč (Dív)

Tv (Dív)

 
 

Aj (II.)

Čj (II.)

Tv (Chl)

Pč (Chl)

 
 

 
P
á

 

Aj

Čj

M

VkZ

       
                     

 

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

                     
 

 VII. třída 
Třídní učitel: Malášková Dita

 
   

1
7:40- 8:25

2
8:35- 9:20

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:20-14:05

8
14:15-15:00

 
 

 
P
o

 

Čj

M

Aj

D

Vv

Vv

     
 

 
Ú
t

 

Nj

M

Fy

Z

Tv (Dív)

Tv (Chl)

Ov

VkZ

 
 

 
S
t

 

D

Aj

M

Čj

       
 

 
Č
t

 

M

Nj

Inf

Čj

 

Z

Pč (Dív)

Tv (Dív)

 
 

Tv (Chl)

Pč (Chl)

 
 

 
P
á

 

M

Hv

Aj

Čj

       
                     

 

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

                     
 

 VIII. třída 
Třídní učitel: Aubusová Marta

 
   

1
7:40- 8:25

2
8:35- 9:20

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:20-14:05

8
14:15-15:00

 
 

 
P
o

 

Aj

Čj

M

Tv (Chl)

Tv (Dív)

Ov

 
 

 
Ú
t

 

M

Nj

Čj

Ch

 

Z

S: DT (Gs)

S: DT (Gs)

 
 

L: Vv

L: Vv

 
 

 
S
t

 

M

Čj

Aj

Fy

       
 

 
Č
t

 

Nj

M

Z

Ch

Tv (Dív)

Tv (Chl)

Inf

Hv

 
 

 
P
á

 

D

Fy

Aj

Čj

VkZ

       
                     

 

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

                     
 

 IX. třída 
Třídní učitel: Zikmundová Ludmila

 
   

1
7:40- 8:25

2
8:35- 9:20

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:20-14:05

8
14:15-15:00

 
 

 
P
o

 

M

Aj

Čj

Tv (Chl)

Tv (Dív)

Hv

D

 
 

 
Ú
t

 

Čj

Fy

Aj

M

 

Ch

Z

 
 

 
S
t

 

S: DT (Rb)

S: DT (Rb)

Čj

M

Nj

       
 

S: DT (Lb)

S: DT (Lb)

 
 

L: Vv

L: Vv

 
 

 
Č
t

 

M

Ch

Čj

Aj

Tv (Dív)

Tv (Chl)

Ov

Inf

 
 

 
P
á

 

M

Čj

D

Nj

Fy

       
                     

Zpracováno v systému Bakaláři