Vážení rodiče,

zde jsou zveřejněny informace k realizaci docházky žáků I. stupně od 25. května 2020 na základě pokynů MŠMT.

Zájem o účast na vzdělávacích aktivitách musí zákonný zástupce vyjádřit vyplněním přihlášky v příloze a jejím zasláním do školy do 18. května 2020.

Další informace doplněné na základě dotazů nebo nových skutečností:

• Online výuka bude pro nepřihlášené žáky pokračovat i po otevření školy
  • Odpolední aktivity budou pro žáky končit nejpozději v 15.15 hodin (podle konce provozu školní družiny)
  • Dojíždějící žáci mohou odpoledních aktivit využít k případnému čekání na autobus (uveďte v poznámkách v přihlášce)
  • Pokud nebude žák přihlášen ke vzdělávacím aktivitám, nemusí odhlašovat obědy ve školní jídelně, jsou automaticky stále odhlášené.  Rodiče přihlášených dětí uvedou zájem o obědy přímo v přihlášce (v případě absence si budou potom již přihlášení žáci muset oběd odhlásit).