JÍDELNÍ LÍSTEK

 

14.1.2019-25.1.2019

Pokrmy obsahují tyto alergeny:

PONDĚLÍ 14.1. Polévka koprová 1,7

                           Domácí buchty plněné 1,3,7, ovoce, nápoj, mléko 7

   

ÚTERÝ 15.1.   Polévka zeleninová s pohankou 9

                          Kuře na zelí, brambory, nápoj, mléko 7   

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

STŘEDA 16.1. Polévka květáková 1,3,7

                           Italský guláš 1, těstoviny 1, tvarohová pěna 7, nápoj, mléko 7

 

ČTVRTEK 17.1. Polévka kmínová s kapáním 1,3,7,9

                             Rybí filé se sýrem 4,7, bramborová kaše 7, rajče, nápoj,

                                                                                                              mléko 7                                                                                                                                                                                                                              

PÁTEK    18.1. Polévka hráškový krém 1,7

                          Hovězí tokáň 1, rýže, ovoce, nápoj, mléko 7

 

                                                                                       

                                                                                                                  

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

PONDĚLÍ  21.1. Polévka z červené čočky 1,9

                            Vepř. pečeně, míchaná zelenina 1, brambory, ovoce, nápoj,

                                                                                                               mléko 7

ÚTERÝ     22.1.  Polévka drůbková s těstovinou 1,9

                             Srbské rizoto 10, červ. řepa, moučník 1,3,7, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

STŘEDA  23.1.  Polévka bramborová s cizrnou 9

                           Moravský vrabec, špenát 1,3,7, br. knedlík 1,3 , nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                            

ČTVRTEK 24.1. Polévka zimní zeleninová s vločkami 1

                             Hrachová kaše s cibulkou, uzené, chléb 1, okurka 10, ovoce

                                                                                                     nápoj, mléko 7                                                                                                                 

PÁTEK    25.1.  Polévka brokolicová krémová 1,7

                            Špagety po milánsku 1, jogurt 7, nápoj, mléko 7

                                                                                                    

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

                                                                                                                                                                                                                                                                                            

   Změna jídelníčku vyhrazena. Pokrmy jsou určeny k okamžité spotřebě.