PÁTEK  14.2. Polévka drůbková s kuskusem 1,9

                          Kuře na paprice 1,7, houskový knedlík 1,3,7, ovoce, nápoj,

                                                                                                                  mléko 7

JÍDELNÍ LÍSTEK

 

17.2.2020-28.2.2020

Pokrmy obsahují tyto alergeny:                    

 

PONDĚLÍ 17.2. Polévka vločková s bramborem a zeleninou 1,9

                         Hovězí tokáň 1, rýže, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                         

ÚTERÝ 18.2. Polévka luštěninová 1,9

                     Kuřecí mls 1, brambory, jogurt 7, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

STŘEDA 19.2. Polévka barevná s pohankou 9

                        Kuskus na zp.rizota s kuřecím masem a zeleninou 1, červená

                                                                                             řepa, nápoj, mléko 7                                                                                                                                                                                                                                              

ČTVRTEK 20.2.Polévka rychlá s vejci 3,9

                         Obalovaná treska 1,3, bramborová kaše 7, zelný salát s koprem,

                                                                                                     nápoj, mléko 7                                                                                                                                                                                                                        

PÁTEK 21.2. Polévka celerová 1,7,9

                         Zbruf se sýrem 1,7, těstoviny 1, tyčinka, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

-------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

PONDĚLÍ 24.2. Polévka s játrovými knedlíčky 1,3,9

                        Vepřová pečeně, dušená kapusta 1, brambory, tvarohový

                                                                                      dezert 7, nápoj, mléko 7                                                                                      

ÚTERÝ 25.2. Polévka krupicová 1,9

                       Mexické fazole 1, chléb 1, ovoce, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

STŘEDA 26.2. Polévka ragú s bramborem 1,9

                       Dukátové buchtičky s krémem 1,3,7, ovoce, nápoj, mléko 7

                                                                                                

ČTVRTEK 27.2. Polévka hedvábná česnečka 1

                       Hovězí po stroganovsku 1, rýže, ovoce, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

PÁTEK  28.2. Polévka z fazolových lusků 1,7

                          Americký kotlet 1,10, brambory, rajče, okurka, nápoj, mléko 7

                                                                                                                

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

                                                                                                                                                                                                                                                                                          

   Změna jídelníčku vyhrazena. Pokrmy jsou určeny k okamžité spotřebě.

                                                                                                                                                                                                                           

 

 

   

 

   
   

Kalendář akcí  

Recitační soutěž
pondělí 24.02.2020
13:00
- hod.
1. miniškolička
úterý 03.03.2020
15:30
- hod.
2. miniškolička
pondělí 23.03.2020
15:30
- 17:00 hod.