JÍDELNÍ LÍSTEK

 

16.9.2019-27.9.2019

Pokrmy obsahují tyto alergeny:                    

 

PONDĚLÍ 16.9. Polévka cibulová 1,7

                         Špagety na dalmácký způsob 1, ovoce, nápoj, mléko 7  

                                                                                                                                                                                                             

ÚTERÝ 17.9. Polévka z červené čočky 1,9

                     Kuře pečené po lačnovsku, brambory, míchaný zeleninový salát,

                                                                                                      nápoj, mléko 7                                                                                                                                                                                                

STŘEDA 18.9. Polévka zeleninová s pohankou 1,9

                       Hrachová kaše s cibulkou 1, uzené, chléb 1, okurka 10, nápoj,

                                                                                                                mléko 7                                                                                                                                                                                                                                                                          

ČTVRTEK 19.9. Polévka mrkvová s těstovinou 1

                           Polomská kotleta 1,7, brambory, ovoce, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                 

PÁTEK 20.9. Polévka drožďová s bramborem 1,7,9

                         Játra na cibulce 1, rýže, jogurtový dezert 7, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

-------------------------------------------------------------------------------------------------

PONDĚLÍ 23.9. MIMO PROVOZ – nepůjde el. proud

                        

 

ÚTERÝ 24.9. Polévka z jarní zeleniny 1,9

                       Moravské výpečky, zelí dušené, halušky 1, ovoce, nápoj,mléko7  

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

STŘEDA 25.9. Polévka z fazolových lusků 1,7

                       Rybí filé na smetaně 1,4,7, americké brambory, paprika, nápoj,

                                                                                                                mléko 7                                                                                                                                           

ČTVRTEK 26.9. Polévka krupicová s vejci 1,3,9

                       Svíčková na smetaně 1,7, houskový knedlík 1,3,7, ovoce,

                                                                                                       nápoj, mléko 7                                                                                                               

PÁTEK  27.9. Polévka vločková 1,7,9

                       Vepřenky s hořčicí a cibulí 1,10, brambory, tvarohový dezert

                                                                                     s kakaem 7, nápoj, mléko 7

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

                                                                                                                                                                                                                                                                                           

   Změna jídelníčku vyhrazena. Pokrmy jsou určeny k okamžité spotřebě.