JÍDELNÍ LÍSTEK

 

11.6.2018-22.6.2018

Pokrmy obsahují tyto alergeny:

PONDĚLÍ 11.6. Polévka kmínová s houskou 1,9

                           Špindlerovo maso 1, těstoviny 1, moučník 1,3,7, nápoj,

                                                                                                            mléko 7                                                                                                                                                                                                                          

ÚTERÝ   12.6. Polévka slepičí s nudlemi 1,9

                          Rybí filé pečené po lázeňsku 1,4,7, šťouch.brambory, čer. řepa,

                                                                                                nápoj, mléko 7                                                                                                  

STŘEDA 13.6. Polévka bramborová se sójou 9

                         Pikantní masová směs, bulgur, ovoce, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                    

ČTVRTEK 14.6. Polévka kapustová s krupkami a uzeným masem

                           Vepřenky 1 s cibulí a hořčicí, brambory, tvarohový dezert 7,

                                                                                                  nápoj, mléko 7                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

PÁTEK 15.6. Polévka hrachová 1,9

                       Srbské rizoto, rajčatový salát, ovoce, nápoj, mléko 7  

                                                                                                        

                                                                                                                                 

                                                                                            

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

 

PONDĚLÍ 18.6. Polévka kedlubnová s bramborem 1

                       Mexický guláš 1, hrášková rýže, ovoce , nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                          

ÚTERÝ 19.6. Polévka selská 1,9

                      Vepřové v mrkvi 1, brambory, bulgur. dezert 1,7,nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

STŘEDA 20.6. Polévka zeleninová s vejci 3,9

                       Fazolový guláš s vepř. masem1, chléb 1, ovoce, nápoj  

                                                                                                                                                                                          

ČTVRTEK 21.6. Polévka vločková s bramborem a zeleninou 1,9

                          Hamburská vepř.kýta 1,7, houskový knedlík 1,3,7, nápoj,

                                                                                                           mléko 7                                                                                                            

PÁTEK   22.6. Polévka zelná s párkem 1,7

                         Bramborové šišky sypané mákem 1,7, kompot, nápoj, mléko 7

                                                                                                        

                                                                                                    

                                                                                                                                                                                                

   Změna jídelníčku vyhrazena. Pokrmy jsou určeny k okamžité spotřebě.