ČTVRTEK 6.12. Polévka z kysaného zelí 1,7

                          Sekaný přírodní řízek 1, brambory, rajče, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                       

PÁTEK   7.12. Polévka z jarní zeleniny 1,7

                         Zbruf se sýrem 1,7, těstoviny, ovoce, nápoj, mléko 7

JÍDELNÍ LÍSTEK

 

10.12.2018-21.12.2018

Pokrmy obsahují tyto alergeny:

PONDĚLÍ 10.12. Polévka pórková s ovesnými vločkami 1,7

                          Nudličky z hovězího masa na víně s kukuřicí a pikantním

                                                                            krémem, ovoce, nápoj, mléko 7                                                                                                                                                                                                                            

ÚTERÝ 11.12. Polévka z kysaného zelí 1,7

                         Srbské rizoto 7,10, mrkvový salát, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

STŘEDA 12.12. Polévka rychlá s vejci 3,9

                        Rybí filé po uhersku 1,4, brambory, jogurt 7 , nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                                          

ČTVRTEK 13.12. Polévka rýžová 9

                             Hamburská vepř. kýta 1,7, housk.knedlík 1,3,7, ovoce,  

                                                                                                    nápoj, mléko 7                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

PÁTEK 14.12. Polévka špenátová s opečenou houskou 1,7

                       Kuřecí závitky se sýrem 1,7, bramborová kaše 7, paprika,  

                                                                                                       nápoj, mléko 7

                                                                                    

                                                                                                                

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

 

PONDĚLÍ 17.12. Polévka cibulová se sýrem 1,7

                        Bystřická směs 1, brambory, ovoce, nápoj, mléko 7

 

ÚTERÝ 18.12. Polévka selská 1,9

                        Pekingské maso 1, rýže, tvarohová pěna 7, nápoj, mléko 7                                                                                                                                          

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

STŘEDA 19.12. Polévka celerová 1,7

                          Luhačovický špaček 1,3, brambory, okurka, nápoj, mléko 7

                                                                                                                                                                                        

ČTVRTEK 20.12. Polévka hovězí s jáhlovými vločkami 9

                           Halušky 1 s kysaným zelím a uzeným masem, ovoce, nápoj,

                                                                                                                 mléko 7                                                                                                                                                                                                                        

PÁTEK   21.12. Polévka zimní z luštěnin 1,9

                          Rybí filé smažené 1,3,4,7, bramb. salát 3,9,7,10, ovoce, nápoj,

                                                                                                                 mléko 7

                                                                                                                                                                                                         

                                                                                                                                                                                                                                                                                           

   Změna jídelníčku vyhrazena. Pokrmy jsou určeny k okamžité spotřebě.

                                                                                                                                                                                                         

                                                                                                    

                                                                                                                                                                                                

   Změna jídelníčku vyhrazena. Pokrmy jsou určeny k okamžité spotřebě.

    

                                                                              

                                                                                                                                                                                                

   

 

   
   

Kalendář akcí  

Turnaj v miniházené
čtvrtek 13.12.2018
07:00
- hod.
Vánoční den
pátek 21.12.2018
07:40
- 12:15 hod.
Vánoční florbalový turnaj pro ZŠ
čtvrtek 27.12.2018
07:30
- hod.
Třídní schůzky
středa 09.01.2019
15:30
- 17:00 hod.