Vytisknout

                    

JÍDELNÍ LÍSTEK

 

11.11.2019-22.11.2019

Pokrmy obsahují tyto alergeny:                    

 

PONDĚLÍ 11.11. Polévka zeleninová s kapáním 1,3,7

                         Smetanové kuřecí na rozmarýnu1,7, bulgur 1, ovoce, nápoj,

                                                                                                              mléko 7                                                                                                                                                                                             

ÚTERÝ 12.11. Polévka rajčatová s vločkami 1

                     Rybí filé se slaninou a česnekem 1,4, br. kaše 7, červená řepa,

                                                                                                   nápoj, mléko 7                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

STŘEDA 13.11. Polévka mrkvová 1

                           Hovězí kostky pikant 1, rýže s pohankou,  jogurt 7, nápoj,

                                                                                                               mléko 7                                                                                                                                

ČTVRTEK 14.11.Polévka hrstková 1,9

                            Čevabčiči s hořčicí a cibulí 1,10, brambory, ovoce, nápoj,

                                                                                                            mléko 7                                                                                            

PÁTEK 15.11. Polévka selská 1,9

                          Nudlový nákyp se šunkou a brokolicí 1,3,7, salát z čínského 

                                                                                   zelí a mrkve, nápoj, mléko 7  

                                                                                                                                                                                                             

-------------------------------------------------------------------------------------------------

PONDĚLÍ 18.11. Polévka vločková 1,7,9

                         Závitek plněný sýrem a kapií 1,7, rýže, nápoj, mléko 7

                                                                                      

ÚTERÝ 19.11. Polévka ze zeleného hrášku 1,7

                       Staropražské kuřecí stehno, šťouchané brambory s cibulkou,

                                                                                               rajče, nápoj, mléko7                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

STŘEDA 20.11. Polévka jarní se zeleninou 1,7,9

                       Karlovarský guláš1, houskový knedlík 1,3,7, ovoce, nápoj,

                                                                                                              mléko 7                                                                                                                                                                                                                                                                       

ČTVRTEK 21.11. Polévka krupicová s vejci 1,3,9

                       Hrachová kaše 1 s cibulkou, uzené, okurka10, chléb 1,

                                                                        přesnídávkové pyré, nápoj, mléko 7                                                                                                                   

PÁTEK  22.11. Polévka z krabích tyčinek 1,4,7

                        Vepřová pečeně, míchaná zelenina 1, brambory, nápoj, mléko 7

                                                                                                              

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

                                                                                                                                                                                                                                                                                           

   Změna jídelníčku vyhrazena. Pokrmy jsou určeny k okamžité spotřebě.