Listopad 2013 byl pro naše florbalová družstva úspěšný. Všem třem družstvům se podařilo probojovat do okresního kola. Děvčatům z 2. místa a chlapcům z 1. místa.


      Zatímco kluci jeli na okresní turnaj do Bystřice nad Pernštejnem, děvčata z 6. a 7. třídy jela do Velkého Meziříčí. Bohužel se jim tolik nedařilo a skončila na 6. místě.
Soupiska družstva:  Nikča Havelková, Nela Marková, Áňa Kropáčková, Klárka Březková, Terka Zezulová, Mája Coufalová, Lucka Dvořáková, Anička Novotná, Míša Požárová a Adélka Kujalová.

    Děvčata z 8. a 9. třídy jela 26. 11. 2013 do Žďáru nad Sázavou. První utkání sehrály naše hráčky se ZŠ z Bystřice n. P. a porazily je 4:0. Druhý zápas hrály s Gymnáziem ze Žďáru n. S. Dostaly dva góly a jeden vstřelily. Třetí zápas hrály s nejlepším týmem ze skupiny B ZŠ Měřín, který vyhrál okrskové kolo. Zápas byl velmi napínavý. V normální hrací době skončil 0:0, proto se prodlužovalo. Gól nepadl ani v prodloužené, proto střílely nájezdy. První nájezd střílela naše Míša Kaštanová a bravurně vstřelila gól. Jejich hráčce se naší brankářku Terezku Prokopovou nepodařilo prostřelit. Další nájezd střílela Simča Drlíčková. Pěkná střela a byl tam další gól. Ani jejich druhá střelkyně nezabodovala. Pro nás to znamenalo výhru 2:0. To bylo radosti!!! Tato výhra nám otevřela možnost zahrát si o postup do krajského kola. Bohužel bylo naším soupeřem družstvo z Gymnázia Žďár n. S. Nám se nepodařilo vstřelit gól, takže nás toto družstvo podruhé porazilo  a tím se nám uzavřela cesta do krajského kola. Se svým 2. místem na tomto turnaji můžeme být ale spokojené.

Soupiska družstva: Míša Kaštanová, Terezka Prokopová, Eliška Rozmarínová, Simča Drlíčková, Áďa Karásková, Lidka Zikmundová, Simča Eliášová, Jitka Němcová, Mirča Kotačková, Markétka Mičková a Aneta Prudková.

 

28.11.2013 Mgr. Zuzana Jurková